Wpis z mikrobloga

No dziś już ten gość przesadził.
Rodzina przyniosła tej babce taki chodzik, żeby powoli stawała na nogi. Dziś obsługa szpitala zaczęła z nią ćwiczyć i przeszli jakieś 15m po czym pacjentka stwierdziła, że ma dość i chce usiąść. Sanitariusz skwitował całą sytuację stwierdzeniem "taka to do utylizacji się nadaje". Spacerująca z chorą pielęgniarka, taka miła i empatyczna, odpowiedziała mu "jak możesz tak mówić" za co plus dla niej. Usadzili więc tę panią przed telewizorem i włączyli go jej, konkretnie TV Trwam - sanitariusz znów nie ugryzł się w język i skomentował, że to "program dobry szczególnie dla niej".

Zły humor udzielał się mu od rana, bo przyjęty wczoraj pacjent nieprzyjemnie pachniał i dziś go mocno beształ za to, że "#!$%@?" - a koleś jest jakimś stałym ich klientem w złej sytuacji, uzależniony i zgarnięty z ulicy bez niczego i bez wsparcia z zewnątrz jak na razie.

Na obiad była zupa pomidorowa i jakieś mięso z kartoflami i mizerią. Porcja zupy to 2/3 talerza - sanitariusz wydający jedzenie narzekał, że dyrekcja każe im oszczędzać na wszystkim m.in. na rękawiczkach jednorazowych i bandażach, a porcje są coraz mniejsze - kartofli faktycznie było niewiele, a większość mizerii stanowiła jak zauważył woda.

Podczas obiadu miało miejsce ciekawe zdarzenie - jakaś podobno była pacjentka dobijała się do drzwi oddziału rozpaczliwie próbując się do niego dostać - krzykiem próbowano ją przekonać do udania się na SOR jeśli potrzebuje pomocy i zagrożono wezwaniem ochrony - przynajmniej tak zrozumiałem zasłyszane relacje, gdy dotarłem pod drzwi oddziału już było spokojnie. To ciekawe o tyle, że zazwyczaj ludzie próbują te drzwi sforsować od środka by się ze szpitala wydostać a nie do niego wejść 😅
#przegryw #pozmu
pozmu - No dziś już ten gość przesadził.
Rodzina przyniosła tej babce taki chodzik, ż...

źródło: temp_file1066585538567139646

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@pozmu: Do utylizacji to on się nadaje, jakbym słyszał że takie rzeczy #!$%@? do pacjentów zwłaszcza do mnie to on sam by trafił do szpitala, ale tym razem jako pacjent
  • Odpowiedz
@pozmu: huop tez w psychiatryku? ja tez siedze juz dluzszy czas i ehhh.... Dzis chlopa ciemiezyli na tagu chcieli go na policje naslac bo dostal ataku wczesniej i wyciagaja brudy se... Dzis czeka go nieprzespanaa noc przez normikow i terapia znow zwalnia ehh
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@DragonBreath a gdzie mam być? W zasranym mieszkaniu bez zmarłej matki i babki, które chce mi bank za długi sprzedać? Nie udało mi się dostać na tę magiczną terapię i dlatego tu jestem.

@lukiseven też, trzymaj się tam, zaraz przejrzę co się działo

@dr_papieros dzięki Koliego
  • Odpowiedz
@pozmu: huop sie trzyma ja w klinice depresyjnej a nie w psychuszce juz bo przeniesli huopa bo troche sie ustabilizowalo ale nie jest lekko i jeszcze chlopa atakuja ehhh
  • Odpowiedz