Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy bardziej wstyd za piłkarzy, bo jednak 10 miejsce w 1 lidze czy za kibiców.
Chcemy tego czy nie odnieśli trzy tygodnie temu najwiekszy sukces od ponad dekady. Grajac w pierwszej lidze.
Był płacz, bicie braw, feta na rynku.
Dzisiaj jest "pajace" i "#!$%@?"
Przepychali te mecze. Dali nam dużo radości w tym sezonie właśnie tym trofeum. Krolewski gada za duzo, ale wedlig mnie intencje ma dobre.
Ludzie, ktorzy chca jego dymisji woleliby Meresińskiego, Sarapate czy moze Vana Ly za sterami?
Kibice to siła tego klubu, ale musza zrozumiec, ze to nie Wisla z przełomu wiekow z kasa z telefoniki i najlepszymi pilkarzami w Polsce.
Dziękuję za chwile radości na Narodowym i czekam na nastepny sezon. Oby lepszy i oby z awansem.

#wislakrakow
  • 5
  • Odpowiedz
Kibice to siła tego klubu, ale musza zrozumiec, ze to nie Wisla z przełomu wiekow z kasa z telefoniki i najlepszymi pilkarzami w Polsce.


@Poykov: też tak myślę, natomiast ciężko by kibice tak nie myśleli, skoro wspomniany przez ciebie królewski wmawia im coś zupełnie innego. Wisła od kilku dobrych lat pozostaje wielka tylko z nazwy, ale sportowo są dokładnie tam, gdzie ich miejsce. Serio, jakieś OCZEKIWANIE awansu, bo z 15 lat
  • Odpowiedz
@Poykov: Ale nie brak opinii twardogłowych, że dukaty sarapaty lepiej rządziły klubem. Ludzie chyba zapomnieli kto nas w tej dupie urządził.
Ja akurat nie uważam zdobycie PP za wielki sukces. Zamieniłbym go na awans (nawet z 6go miejsca z baraży). Nie ma co się czarować, źródełko wysycha za rok będzie tylko ciężej. Do tego z tych europejskich pucharów odpadniemy szybciutko. I nie ważne kto będzie naszym rywalem. Bez korzyści dla polskiej
  • Odpowiedz
  • 0
@bezbekpol trudno nie oczekiwać awansu od drużyny, która dysponuje największym budżetem w lidze i z powodzeniem walczy z Ekstraklasowcami w Pucharze Polski, finalnie wygrywając te rozgrywki
  • Odpowiedz
@nith: Należało oczekiwać od tej drużyny awansu, ale przestańcie powtarzać te bzdury o największej budżecie i wypłatach w pierwszej lidze, bo w tym sezonie już tak nie było
  • Odpowiedz