Wpis z mikrobloga

Jak słucham tych przygłupów z PiS i jeszcze większych z SuwPol-u to stwierdzam, że wbrew pozorom ich największym problemem nie były wałki, ustawiane przetargi i wielomiliardowe wyprowadzanie pieniędzy publicznych dla swoich. Ich największym problemem jest fakt, że oni uwierzyli w swoją zajebistość, niezatapialność oraz nieprzerwane rządy do 2031 roku XDD

Tych pajaców to właśnie zgubiło najmocniej, ponieważ oni kompletnie zatracili instynkt. Zapomnieli, że jak się kradnie i defrauduje to przynajmniej powinno zachować się ostrożność. A w razie wykrycia afery zrzucić trochę pionków z państwowych stanowisk dla niepoznaki. Zamiast śmiać się dziennikarzom, politykom opozycji, a przede wszystkim ludziom w oczy i twierdzić, że niczego nie było, a poza TVPiS każde medium kłamie.

Oni naprawdę uwierzyli, że z Bogiem i Polską na ustach mogą robić co im się żywnie podoba, a i tak każde świństwo ujdzie im na sucho. Dlatego nowa władza może szybciutko kompletować dowody, uchylać immunitety, a prokuratorzy i sędziowie zajmą się resztą. Oby Tusk z Giertychem skutecznie rozliczył tą bezczelną mafię dla której największym problemem obecnie jest nie to, że defraudowali kasę i ustawiali konkursy dla swoich. A fakt, że pan Kleks ich wydał xD

#bekazpisu #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
i tak by było, gdyby nie zmiana wladzy.


@SzybkieSondy: To wiadomo, ale Ci głupcy uwierzyli, że naród kocha ich tak bardzo, że z automatu da im 3 kadencję władzy. Tymczasem 11.6 mln Polaków zagłosowało właśnie przeciwko nim, żeby im tą władzę odebrać. Taka mobilizacja młodych ludzi była chyba ostatnio w 2007 roku i właśnie też po to, żeby Kaczyński nie wygrał ponownie. Historia zatoczyła koło po 16 latach ;)
  • Odpowiedz
  • 27
@Sl_w_k_1: PO z PSL-em mają znacznie większy instynkt samozachowawczy oraz umiar w "dojeniu żłoba" i nie obnoszenia się z tym. Sam fakt, że w latach 2015-2019 PiS miał większość w Sejmie, Senacie oraz swojego Prezydenta, a po 8 latach Platformy i PSL jedyne co byli w stanie zrobić to grzać temat ośmierniczek, taśm o "robieniu laski Amerykanom" czy "państwie teoretycznym" albo o zegarkach Nowaka najlepiej pokazuje, że zbyt wiele tego nie
  • Odpowiedz
ja tylko mam nadzieję że historia z panem Kleksem uświadomi obecnej władzy żeby kradli rozsądnie


@Sl_w_k_1: ja mam wręcz przekonanie, że to ostudzi zapędy do wyciągania kasy, których na bank nie brakuje w szeregach partii.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy przkupienie klechów kasą, przywilejami i ustawami jak widać nie daje szczególnej opieki Opatrzności. @dozerman230 Kaczyński kiedyś ganił Morawieckiego za sianie defetyzmu, że powiedział, że będą rządzić co najmniej do 2031 r.
  • Odpowiedz