Wpis z mikrobloga

@NanuszJowak91: mordo choćby w tym sezonie miałeś Raków i Legię w grupie. Jest chyba jakaś przyczyna tego, że w ostatnich latach do grupy dochodziły tylko Legia i Lech, a ostatnio też Raków. Pozwolę sobie przypomnieć że Piast po zdobyciu mistrzostwa wywrócił sie na BATE i na Ryga FC. Jagi czy Śląska historia jest podobna.

Osobiście uważam, że Jaga raczej powinna zagrać co najmniej w LKE, bo po prostu wystarczy wygrać jeden
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie przypomnieć że Piast po zdobyciu mistrzostwa wywrócił sie na BATE


@marcelus: W ostatniej dekadzie każdy polski klub wywaliłby się na BATE, które dość regularnie gra w LM i LE.
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: ja już polskiej piłki nie oglądam o 2016 roku bo nie ma co. Jedynie obejrzę Polskę na jakims większym turnieju typu Euro lub MS .
Na resztę szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@djtartini1: policzyłem, w ciągu ostatnich 10 lat (od sezonu 2014/15) BATE rozegrało 77 meczy w Europie, z czego wygrali 26 (31%) i przegrali 32 (41%).

w tym samym czasie Legia rozegrała 92 mecze, z czego wygrała 44 (48%) i przegrała 29 (31%).

Jak widzisz wynik samej Legii był dużo lepszy niż BATE.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@greenbong: ja bym bardzo chciał żeby Polska była tam gdzie Czechy teraz, czyli z dwiema drużynami w lidze mistrzów, zwycięzcą pucharu w play-offach LE. No i nie uważam, żeby polski klub nie miał szansy na europejskiej trofeum. W środę w finale LKE gra Olympiacos.
  • Odpowiedz
oliczyłem, w ciągu ostatnich 10 lat (od sezonu 2014/15) BATE rozegrało 77 meczy w Europie, z czego wygrali 26 (31%) i przegrali 32 (41%).


w tym samym czasie Legia rozegrała 92 mecze, z czego wygrała 44 (48%) i przegrała 29 (31%).


Jak widzisz wynik samej Legii był dużo lepszy niż BATE.


@marcelus: W sumie ciekawe, zawsze wydawało mi się, że BATE więcej grało w Europie, a tu się okazuje, że tylko
  • Odpowiedz
@djtartini1: BATE miało swój złoty okres w latach 2008-2016 kiedy rok w rok grali w grupie, zwykle w LM. Od 2020 już się nie liczą (jak cały białoruski futbol). Zwykle też w grupie dostawali w dupala.

Poza tym kibice w Polsce nie doceniają tego co zrobiła Legia, która w latach 2011-2017, na 6 sezonów 5 razy grała w grupie, 3 razy awansując dalej. Później był fatalny okres 4 sezonów bez grupy
  • Odpowiedz