Wpis z mikrobloga

Myślę nad zakupem hulajnogi elektrycznej, której będę używał do dojazdów do pracy/siłownie. Pieszo dotarcie w te miejsca zajmuje mi około 25 minut.
Po krótkim reserachu myślę nad zakupem xiaomi mi scooter pro 2. Cena około 1900zł. Widzę, że te najnowsze hulajnogi bardzo trudno odblokować, więc spodziewam się trwałego ograniczenia 20km/h.

I tutaj pytanko do osób posiadających takie nieodblokowane hulajnogi z max prędkością 20km/h. Przeszkadza wam mocno te ograniczenie? W warunkach miejskich jest to dla was mocno uciążliwe i brakuje tej prędkości?

#hulajnoga #hulajnogaelektryczna #xiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@KnurJajcaty tak, 20km/h to dramat, będziesz sie meczyl na niej, z 25min pieszo będziesz mial 10min hulajnoga, niby nie dużo, ale odblokowana bys ten czas do 5min skrócił
  • Odpowiedz
@KnurJajcaty mam w ninebot 25km i moim zdaniem to jest max jaki powinien być dopuszczony na miasto. Rozpędza się szybko i jest dość niebezpieczne, nie jesteśmy sami na drodze.
  • Odpowiedz
@dembek87 ja sporo trasy pokonuje ścieżką rowerową, która jest prosta i praktycznie nikt się po niej nie porusza. 30km/h jest akurat, ale jak ktoś na szybszych hulajnogach nie jeździł to i 20 mu starczy
  • Odpowiedz