Wpis z mikrobloga

@paprykxool to jest chinol, którego nazwe zaczerpano od Victorinox Swiss Army Military by Hanova. Na pierwszy rzut oka widać inspiracje Rolexem. Mechanizm w środku to jakaś tania Miyota, a wykonanie ma gorsze od Paganiego xdd Nie warto
  • Odpowiedz
@paprykxool: no ale nie widzisz, że to przypadkowe połączenie różnych stylów?
To wręcz wygląda jak wietrzenie magazynu części zamiennych.
„Tarcza od tego, koperta od tego, wskazówki... no trochę nie pasują, ale jak mocniej docisnąć to mogą być teraz jakieś napisy, to Seba skopiuje z internetu jakieś angielskie na szybkości i o! no nawet wygląda jak zegarek”
  • Odpowiedz
  • 1
@JegoKrolewskaMosc: Dlaczego gówno? To zegarek. Pytam o zdanie a nie o mylenie zegarka z gównem.
@JohnDoe01 No to jest Swiss Made i tak jak @Arachnos83 wyprodukowany przez Grovane. Coś jak Lorus by Seiko czy Tudor by Rolex. I tak - jest tam Ronda co można już wywnioskować po referencji.. Miałeś go? Dlaczego lepiej Paganiego? Chińczyki nie mają certyfikatu divera.
@wykopyrek Stylistycznie się mi podoba i jest diverem. Nie odstaje od "japońskich"
  • Odpowiedz
Stylistycznie się mi podoba


No to jest jakiś argument.

i jest diverem.


Jest w takim stylu zrobiony, ale nie jest.

Nie odstaje od "japońskich" zegarków w tym segmencie cenowym.


Odstaje nieporadnym projektem i wykonaniem.

Nie pytam o wygląd tylko jakość i spasowanie.


@paprykxool: to nie jest szafka na buty z ikei, tylko biżuteria. Kolczyki żonie też będziesz kupował wdg „spasowania elementów”?
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopyrek:

Jest w takim stylu zrobiony, ale nie jest.


Ma on certyfikat i napis na tarczy Diver Master. To że ma tylko 100m nie znaczy że nie może być diverem.

to nie jest szafka na buty z ikei, tylko biżuteria. Kolczyki żonie też będziesz kupował wdg „spasowania elementów”?


Bez przesady - to tylko zegarek. Ma pokazywać czas i fajnie wyglądać. Nie jest modówką, ale tanim szwajcarskim kwarcem
  • Odpowiedz
@paprykxool: o certyfikacie nie wiedziałem, zaskoczyło mnie, że ktoś się jeszcze tym para.
Ostatecznie chyba nikt normalny nie będzie nurkował z czymś co nie jest komputerem dedykowanym do nurkowania.
No ale może jest to jakiś „selling point”.
Jak na „to tylko zegarek” to stara się udawać zbyt wiele rzeczy na raz.
„To tylko zegarek” to Casio, albo Timex. Tanie, dobre, w miarę niezawodne, a jak padnie to kupujesz następny.
Jak już
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopyrek: Wiadomo - nikt przecież nie nurkuje z zegarkiem. To tylko taki dodatek.
Szukałem jakiegoś innego zegarka. Pierwsze obczajałem citizeny w kwarcu (nie chce automatu), ale potem wpadłem na zegarki tej marki i uważam że w tej cenie (casio) są ok.
Jakie inne szwajcary lub "szwajcary" (wiemy jak to z tym swiss made jest) polecasz w ok.500zł?
  • Odpowiedz