Wpis z mikrobloga

Wiem że wariantów tego eksperymentu było już chyba co najmniej kilka, ale tego konkretnego - z tą samą osobą tylko zmienioną płcią - jeszcze nie widziałem

1. obydwa profile to ta sama przeciętna osoba - po prostu wersja męska i żeńska
2. przeciętny mężczyzna dostaje 0 zainteresowania po 12 godzinach
3. przeciętna kobieta dostaje 200 po 1 godzinie
4. i pytamy potem "czemu demografia leci na pysk" - przeciętny mężczyzna nie znajduje żony, a przeciętna kobieta celuje w top20 (aż nie będzie za stara albo stanie się samotną matką) z których matematycznie tylko ~20% kobiet znajdzie męża na stałe

#redpill #blackpill
Phallusimpudicus - Wiem że wariantów tego eksperymentu było już chyba co najmniej kil...

źródło: l2a40v5lmz71sf5

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
No właśnie czegoś takiego mi brakowało we wcześniejszych eksperymentach, które były warto też pamiętać o tym że chłopy i k0biety zwracają uwagę na trochę inne aspekty u płci przeciwnej dlatego spoko jakbyś podesłał link do źródła chętnie się zapoznam z całością, niestety ale najgorsze jest istnienie #!$%@? cuckoldow co do wszystkiego się ślinią i wszędzie dają maksymalną atencje co psuje rynek, łatwy dostęp do technologii i popularność social mediów oczywiście też są
  • Odpowiedz
ta męska wersja ma po prostu zły charakter intzelluu!


@BlackpillNaCalego: Co zabawne, ten eksperymencik sugeruje że nawet jak ta kobieta z sukcesem się rozmnoży i będzie miała syna - to ten syn (zakładając że geny matki przeważą) będzie już przegrywem

Innym słowy te top20 czy top5 mężczyzn którzy mają dzieci z przeciętnymi kobietami ryzykują skazanie swoich synów na bycie przegrywami.

#!$%@?ąc od tematu - nie oszukujmy się - kiepsko wyglądający arabowie
  • Odpowiedz