Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk, wyjaśnijcie proszę trochę, jak działa reklama w TV. Od czasu do czasu jestem biernym oglądaczem 15-minutoowego bloku reklamowego i w praktycznie każdym spocie jest jakiś murzуn. To jakiś odgórny przykaz, że bez tego się nie obędzie, czy firmy po prostu na siłę wciskają jakiegoś POCa, bo boją się oskarżeń o rasis?

#londyn dla zasięgu
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@VinnieP: W Anglii spędziłem łącznie może tydzień życia - domyślam się zatem, że mudżуna łatwo spotkać. Czasem widzę też reklamy w polskiej TV i nie zauważam jakiegoś wpychania Ukraińców w każdą kreację
  • Odpowiedz
  • 0
@bartd: Napisy mogę zrozumieć w końcu Ukrainiec też klient i płaci złotówkami. Jak będę w Polsce, to też się przyjrzę.
Możesz jednak dodać coś w temacie, o którym pytam?
  • Odpowiedz
@odysjestem: korporacje jak chcą istnieć w gospodarce i liczyć się w poważnym biznesie dostać np dobre warunki na kredyty inwestycyjne itd,to muszą mieć dobre rating za dobre posłuszne sprawowanie się wobec właścicieli Żydowskich,

Także murzyn z białą babą na reklamach, w ulotkach linii lotniczych, spotach tv, netflixie, na banerach w mieście, jest tego mnóstwo.
To jeden z wielu wymagań.

Do tego zmiana flagi w czerwcu na gejowską tęczę,to też wymóg właścicieli
  • Odpowiedz
@odysjestem: tak jak mniej więcej pisze @adamsowaanon
jeśli oglądasz darmowe kanały to ich właścicielem jest HM i reklama oprócz tego, że musi zarabiać, to jeszcze musi być w zgodzie z misją (polityką). Rząd UK imho jest stosunkowo "normalny", to korporacje pchają propagandę woke.
  • Odpowiedz
@odysjestem: korporacje próbują się ukazać jako te “dobre” podążające za inkluzywnoscia, wspierając LGBTQ itp. Jest to zwykły zabieg PR, który ma za zadanie aby większość grup społecznych identyfikowała pozytywnie dany produkt/kropo. A jakie są duże korporacje to wszyscy wiemy
  • Odpowiedz