Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem drona dla siebie. Myślę nad modelami Mavic 3 Classic (klasa C1), Mini 4 Pro (klasa C0), Air 3 (klasa C1) oraz ewentualnie Mavic 3 Pro (klasa C2) w połączeniu z jakimś poprzednim. Zastosowanie głównie do krajobrazu poza miastem oraz w mieście. Wybrałbym M3C ze względu na matrycę 4/3" oraz ze względu na możliwość latania w mieście (można nad ludźmi, ale jak najkrócej). Powinna być lepsza jakość zdjęć i filmów. Czy w ogóle potrzebny jest kontroler do tego drona? Jeśli tak, to który lepszy będzie? RC z wyświetlaczem czy RC-N1 bez wyświetlacza?
#dron #drony #dji #mavic @IRONSKY_UAVTechnology
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrian77: ten z wyświetlaczem odpalasz i lecisz. Nie bawisz się w podłączanie kabelków i mocowanie telefonu. W dodatku z aplikacją jest różnie na różnych telefonach. Dla mnie przejście ze zwykłego to był game changer. A miałem tych DJI troche.
  • Odpowiedz
@Adrian77 zdecydowanie wyświetlacz robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli jesteś amatorem to miniacz wystarczy - jakość jest wystarczająca na socjale, a dochodzi benefit małej wagi. Jeśli chcesz iść bardziej pro to Mavic 3 w wersji zależnej od budżetu. Niezależnie od drona warto wziąć zestaw combo. Od siebie rozważyłbym teleobiektyw w dronie, bo zmienia sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Latam obecnie Air 3,
  • Odpowiedz
  • 0
@rosomak94 Tylko że właśnie Pro jest już cięższy i trochę gorzej w nim mieście latać ze względu na wymaganą odległość od ludzi. Zdecydowałem się na Mavic 3 Classic z kontrolerem z wyświetlaczem. Rzeczywście ludzie piszą, że mają problemy czasem z aplikacją.
  • Odpowiedz