Wpis z mikrobloga

#kononowicz @bezpravkano207 (Bogumił S.) - oto próbka jego talentu literackiego i kultury osobistej (z wczoraj) - jakiś dobry człowieczek to wkleił w odpowiedzi na post Bogutka, w którym ogólnie pojechano po autorze jak po MOPRU, przy okazji udowadniając kłamstwa i manipulacje wobec innego użytkownika - post oczywiście Boguś usunął, gdy przetrzeźwiał. #patostreamy
CzikaKiri - #kononowicz @bezpravkano207 (Bogumił S.) - oto próbka jego talentu litera...

źródło: Screenshot 2024-05-23 at 12-46-26 #kononowicz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Dla Bodzia rekomendowałbym obowiązkowe korzystanie z alkomatu przed korzystaniem z internetu, co zaoszczędziłoby mu wstydu. Bo pewnie na kaca ma jakieś metody ale na jego fantazję alkoholową recepty nie ma... Szeryf już pokazywał, że jest dumnym posiadaczem takiego alkomatu pod USB mimo tego, że pojazdów mechanicznych nie obsługuje :)
pyczasty - @CzikaKiri: Dla Bodzia rekomendowałbym obowiązkowe korzystanie z alkomatu ...

źródło: 59cdf2fa631458301fb90317d8b4f0691659571748880c2504e448e1084c8d9e

Pobierz
  • Odpowiedz
jakiś dobry człowieczek to wkleił


@CzikaKiri: " jakiś dobry człowieczek to wkleił"- Ile czasu zajmuję stworzenie fejkowego konta i napisanie obraźliwych komentarzy?
  • Odpowiedz
  • 1
@Reszif: Akurat ten człowieczek dał nawet plusika w tym poście, może się wypowie, jak zechce. Mam cały post Bogutka i wszystkie odpowiedzi, mogę Ci wysłać screeny na priv. Nie muszę posuwać do manipulacji, by wyjaśniać to całe wasze sekciarskie towarzystwo wzajemnej adoracji - jesteście niepełnolotni intelektualnie, dlatego wami tak łatwo King czy Ókaszek zawładzili.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: i tak bielskiego zwyrola rozjedzie w sądzie, to to walka między graczami 1LVL vs. 120LVL xD

Ej, uzbierałeś już na ten czteropak? Czy sięgasz po swoje marzenia i od razu lecisz po pół litra?

Yebańcy, siedzą 24/h i tylko jeden post wrzuci, to już sobie wzajemnie komentują xD toć to propagandowy poziom TVP
  • Odpowiedz
@pyczasty: kto normalny cyka sobie fotkę w aucie z alkomatem wskazującym zero i wrzuca to do neta? Przeciętny kierowca chyba nie odczuwa takiej potrzeby podzielenia się z całym światem że kieruję autem i jestem trzeźwy. Co następne? Może papier od ginekologa oświadczający ,że nie mam hiva ,rzeżączki ani kiły. I to nie te choroby odpowiadają za zryty beret.
  • Odpowiedz