Wpis z mikrobloga

#hotelparadise męczę tą drugą edycję i tak właśnie wchodzi Julia … komentarz Sonii .. że kazda laska co jest zrobiona jest atrkacyjna z taką nutką zazdrości czy tam pogardy … xD wchodzę teraz na instagram Sonii a ta chyba w tym momencie jest najbardziej zrobiona z nich wszystkich … hipokryzja level max
  • 7
  • Odpowiedz
@hybridd az zajrzałam z ciekawości. No faktycznie nie przypomina siebie. Osobiście jak patrzę na laskę wyglądająca jak 95% esencji z instagrama to mam wrazenie, ze nie patrzę na czlowieka, tylko na awatara. Brakuje mi tej głębi, prawdy, indywidualnych cech, autentyczności. Przykre, ze kobiety mają takie kompleksy i robią z siebie produkt, który ma pasować na półkę i nie odstawać od reszty.
  • Odpowiedz
@gaga-jaga niestety tak jest.
Na szczęście w tym natłoku sztuczności i filtrowania rzeczywistości, naturalność staje się docenianą niszą, która wyróżnia się z tłumu i świecąc autentycznością rozbija plastikowe cienie 😎
Ale mi się przesłanie napisało 😃. I z tą myślą życzę udanego piątku 😁
  • Odpowiedz
  • 0
@waldek2111 szkoda że chyba po programie i tym wszystkim zatraciła się bo była na prawdę ładna dziewczyna xd charakter na drugą stronę ale wygląd super a teraz takie meeeeeh jak co 2 z warszawy na instagramie
  • Odpowiedz
@hybridd: ale ona już w programie pokazywała swoje kompleksy odnośnie wyglądu. Że uda za duże, że usta za małe, że nos, czy tam uszy. Więc wiadomo było że w przyszłości się poprawi. Tylko że jak z każdym poprawianiem się - trzeba znać umiar, a większość naszych koleżanek z HP go nie ma:)
  • Odpowiedz