Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak kobieta poroni to mówi, że straciła dziecko a jak pójdzie na aborcje to nagle wyskrobała zarodek? Zanim się ktoś #!$%@? to przypominam, że do poronienia najczęściej dochodzi we wczesnej fazie ciąży, w której można dokonać aborcji. #bekazlewactwa
  • 21
  • Odpowiedz
Dlaczego jak kobieta poroni to mówi, że straciła dziecko a jak pójdzie na aborcje to nagle wyskrobała zarodek?


@kutmen2: Nie wyskrobała zarodek tylko wyskrobała gówniaka lub pozbyła się pasożyta
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Na wykopie widziałem już takie fikołki, że nic mnie nie zdziwi, albo inaczej, niewiele mnie zdziwi


@kutmen2: Twój wpis jest m. in. jednym z nich. Kto niby używa stwierdzenia "wyskrobałam zarodek". Na pewno słyszałeś to od #!$%@? razy od ludzi w swoim otoczeniu xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 Mój wpis nawiązuje do tego co głosi lewica. Po za tym ja po prostu chciałem zrobić gówno burze a nie się spuszczać nad tym tematem bo mnie #!$%@? obchodzi aborcja
  • Odpowiedz
Dlaczego jak kobieta poroni to mówi, że straciła dziecko a jak pójdzie na aborcje to nagle wyskrobała zarodek?


@kutmen2: może to nie są te same kobiety? spytaj się ich.
  • Odpowiedz
Robisz debila z siebie czy ze mnie? Odpal sobię YT z wypowiedziami np. Żukowskiej (ha tfu na #!$%@?) i posłuchaj co bredzi.


@kutmen2:

1) a weź pokaż, bo póki co OP nie był w stanie udowodnić.
2) OP to pisał ogólnie w kontekście kobiet jakby to było powszechne.
  • Odpowiedz
jesteście głupsi niż myślałem skoro wzięliście ten komentarz na serio XD


@Kryspin013: Przecież lewaki głoszą takie hasełka. Ty jesteś jednym z nich, kryspinku.
  • Odpowiedz