Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawszych rzeczy to w 2021 roku w przypływie #!$%@? napisałem maila do Tuska jak siedział jeszcze w parlamencie europejskim, że polske okupują terroryści, odpisali mi nawet z parlamentu, że wiadomość przekażą :)

Treść maila:

Do Pana Donalda Tuska Szanowny Panie Donaldzie. Zaznaczyłem, że temat dotyczy walki z terroryzmem, ponieważ obecną ekipę rządową trudno nazwać inaczej niż terrorystami okupującymi polskę i polską ludność. Nie powiem, żebym jakoś strasznie darzył Pana przeogromną sympatią, czy był za PO, bo wkurzał mnie zawsze ten dualizm polityczny w Polsce, gdzie żadne inne ugrupowanie nie może się przebić. Za Państwa rządów byłem nastolatkiem, troche interesowałem się polityką, częściowo byłem nią zmęczony, kilka rzeczy mnie wkurzało, kilka pomniejszych afer też złościło ale to co wy mieliście za uszami to jest dosłownie nic w porównaniu do tego co dzieje się teraz! Jesteśmy na prawdę przerażeni jako zwykli obywatele. Każda instytucja państwowa jest upolityczniana, telewizja polska jest najgorszą propagandą jaką w życiu słyszałem, rosnące podatki, wprowadzane kolejne opłaty i daniny. Oni chcą nas zarżnąć. Z kim nie rozmawiam to na prawde chociaż pochodzimy z klasy średniej, żyje nam się na w miare dobrym poziomie to jesteśmy przerażeni skalą bezprawia i polityki wchodzącej w każdą sfere życia. Kiedyś nie do pomyślenia, żeby dyskutować z wyrokami sądów dzisiaj taka sytuacja jest na porządku dziennym, gdzie pan szeryf „Zerro” działa jak jednoosobowy skład sędziowski, a te całe trybunały itd to jakiś poniry żart. Co gorsze nie widać szansy na zmiane obecnej sytuacji.. nigdy bym nie pomyślał, że będę za panem tęsknił, ale jest Pan jedyną osobą, która na PIS działa jak płachta na byka i tylko Pan może coś realnie zmienić w polsce. Nie wiem czy rozważa pan wrócenie do polskiej polityki, wiem że to bagno, ale jak nie pan to kto? PO bez Pana miota się jak niewidomy bez lasko.. nie mają pomysłu na siebie. Jakiś Kukiz czy inny Pan z TVN zdobywaja poparcie.. przecież PIS ich przemieli swoim doświadczeniem i będzie rządził po wieki. Jak ma Pan trochę siły proszę zadbać i zrobić coś dla swojego kraju i wrócić do Polskiej polityki, błagam Pana. Wiem, że fajnie od tego polskiego bagienka i tych wojenek się wyrwać, ale my na prawde już tu nie dajemy rady. Obecnie odbywa się jakiś wielki wykup upadających hoteli i innych miejsc przez dziwne osoby. Najprawdopodobniej powiązane z orlenem i generalnie władzą. Przecież to już działa jak stuprocentowa mafia, która najpierw zabroni działalności bo pandemia a później wykupi to co upadnie.. Wątpie, żeby to w ogóle do Pana trafiło, ale może ta wiadomość da panu coś do myślenia.. co nam z tweetów i wywiadów z panem jak nie ma kto zaprowadzić tu porządku i tych wszystkich oszustów i złodziei wsadzić do więzień?... Wszystkiego dobrego Pozdrawiam

Ich odpowiedz:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wiadomość z dnia 9 kwietnia 2021 r. skierowaną do Sekretariatu Generalnego Rady Unii Europejskiej. Uważnie zapoznaliśmy się z jej treścią.

Pragniemy poinformować, że Donald Tusk nie pełni już funkcji Przewodniczącego Rady Europejskiej, ale od 1 grudnia 2019 r. pracuje w Parlamencie Europejskim. Dlatego przekazaliśmy Pana wiadomość do tej instytucji.

Z wyrazami szacunku

Sekcja Informacji Publicznej
Sekretariat Generalny Rady Unii Europejskiej

Ciekawe czy Tusk to czytał i moze dolozylem niewielka cegielke do jego powrotu.

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz