Wpis z mikrobloga

#wroniecka9
Czcigodni w(ierni)ykopkowicze.

https://wobroniemszy.pl/krucjata-w-obronie-mszy-sw/

Czytał kiedyś ktoś tą odklejkę?
Dane osobowe upublicznione?!
Nie obowiązuje tu jakieś RODO?
Pomijam fakt, że lista mocno nieaktualna, bo kilka nazwisk zostało mocno zbesztanych z kiblokaplicoambony, ale te nadal tu figurują. Ciekawe, czy osoby, które się od nieksiędza odwróciły życzą sobie dalej tam widnieć.

Śledzę poczynania Michaliny i wzdycham do beefów z Zbigniewem, ale tej strony tak dokładnie nie przeglądałem, aż do dzisiaj, kiedy mi się zwyczajnie nudziło, postanowiłem zerknąć. Szok i niedowierzanie, prawdziwa sekta. Sposób przystąpienia doń jest po prostu chory.
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@elektryczny_mariusz: są tam nazwiska ludzi, którzy odwrócili się od sekty. Przystępując do niej wyrażali zgodę na wykorzystywanie danych osobowych (widoczny zapis na stronie, w momencie przystąpienia do sekty i wysłania cyrografu), jednak brak mowy o przypadku odstąpienia od umowy bycia krzyżakiem michaliny (jedynie wzmianki o dożywotniej przynależności, sic!).
W skrócie- państwo Tabakowie (o nich na pewno wspominał, pamiętam) i jeszcze kilka osób, które "przejrzały na oczy" mogą sobie nawet nie zdawać
  • Odpowiedz
@Benjaminex: dane oczywiście nie powinny być upubliczniane bez zgody sygnatariuszy, ale ma się to nijak do przynależności do Sekty Czcigodnych. takie Msze są odprawiane codziennie w różnych miejscach, nie tylko w Baranowie - "Judasze", którzy opuścili wielebnego nie muszą automatycznie łamać przysięgi
  • Odpowiedz
RODO nie ma zastosowania do przetwarzania danych przez osobę fizyczną w ramach czynności o czysto osobistym lub domowym charakterze.

Tam nie ma ani PESELów, ani adresów, ani żadnych istotnych informacji - już widzę, jak bezbożna prokuratura diabolicznego państwa wniesie akt oskarżenia, a żymsko-masoński sąd za to skaże xd
  • Odpowiedz