Wpis z mikrobloga

#famemma Pamiętajcie, dymy są jak w FakeMMA zaczną kłócić się kto więcej treningów zrobił.
Ten tag upadł już dawno, jak takie coś się wypowiadaXD

PS. ten typek przyznał kiedyś, że jest po zawodówce, no i chyba nie muszę mówić, że inteligencja na poziomie sadzinskiego
d4wid - #famemma Pamiętajcie, dymy są jak w FakeMMA zaczną kłócić się kto więcej tren...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
PS. ten typek przyznał kiedyś, że jest po zawodówce, no i chyba nie muszę mówić, że inteligencja na poziomie sadzinskiego


@d4wid: Spokojnie. To, że ktoś jest po zawodówce wcale nie musi jeszcze oznaczać iż jest debilem oraz nie czyni go gorszym absolutnie. Może to będzie dla niektórych kontrowersyjna opinia natomiast obecnie często jest wręcz przeciwnie i jeśli masz głowę na karku oraz zawód odpowiedni lub pomysł na siebie to jesteś w
  • Odpowiedz
do zawodówki szły w 99,9% osoby którym nie chciało się uczyć


@Meserole: Masz strasznie mylne postrzeganie świata, ludzie w liceach to też nie są jakieś wybitne jednostki bardzo często o ile nawet nie w większości które jakoś super turbo dobrze się zawsze uczą prawda jest taka, że taka iż tak mentalnie nagminnie od tych z zawodówki różni ich miejsce położenia jedynie.
  • Odpowiedz
ludzie w liceach to też nie są jakieś wybitne jednostki


@Cztero0404: no ja tak nie twierdzę chodzi mi o to że idzie poznać kto jest po zawodówce a kto po studiach mam znajomych po tym i po tym żeby nie było że się wywyższam
  • Odpowiedz
@Meserole: Jeśli masz znajomych po różnych szkołach do zdaje mi się, że rozumiesz o czym piszę oraz co mam na myśli doskonale. Ogólnie jeśli chodzi o takie anegdotki z liceum to chyba jedną z najzabawniejszych rzeczy było kiedy pewna nauczycielka od języka polskiego stwierdziła iż całkiem sporej części osób nie dopuści do matury więc poszli do żaka a następnie zdali tą maturę lepiej jak większość w tej starej szkole i był
  • Odpowiedz
@Meserole: Oczywiście, że tak. Masz tutaj 100% racji, takie zjawisko jest nielegalne i naganne bardzo podobnie jak wiele, wiele naprawdę innych rzeczy na co dzień dziejących się w polskich szkołach a ci ludzie zwyczajnie stwierdzili iż nikt im nie będzie pluł w twarz.
  • Odpowiedz
  • 0
Spokojnie. To, że ktoś jest po zawodówce wcale nie musi jeszcze oznaczać iż jest debilem oraz nie czyni go gorszym absolutnie


@Cztero0404: on akurat potwierdza moją teorię
  • Odpowiedz