Wpis z mikrobloga

@KingLeeBruce: Możesz tam pisać te swoje #!$%@? wysrywy na tym #!$%@? Zakopie, ale u mnie jest dzisiaj pompa, mam swoich widzów, swoje podwórko i ty nic tym nie zdziałasz. Dzisiaj jest zajebista też i atmosfera, było OMSI, było karaoke, jest piwko, mogę z wami nawet pojechać #!$%@? do Koblencji jak ktoś będzie chętny! Możesz mi co najwyżej skoczyć na pento i obciągnąć XD
  • Odpowiedz
@rubingramrap99: #!$%@? co Ty #!$%@??! Co Ci #!$%@? śmiga?! Też masz #!$%@? 30 klatek, co Ci #!$%@? śmiga?! Co #!$%@?? Co #!$%@??! CO #!$%@??! Jaka wi wana gran? Ban #!$%@?! Od razu! Co Ty mi tutaj pieprzysz #!$%@??! Co te?! Skończ #!$%@?ć #!$%@?. Za kogo #!$%@? Ty nas #!$%@? też i masz?! #!$%@? TY #!$%@?!!! #!$%@? Ty! Szacunek się #!$%@? należy #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kultywujacy: Jego powrót byłby w malutkim stopniu powiewem/przywróceniem starych dobrych czasów. Ale nie ma w ogóle na co liczyć, jestem realista tak jak Ty. Jestem ciekawy jak Nevada teraz wygląda. W lipcu wypadną 4 lata odkąd go nie ma, a on dobiega do 40-tki.
  • Odpowiedz