Wpis z mikrobloga

Skoro Kroos ogłosił dziś swoje odejście, to ode mnie taka mała ciekawostka, trochę oświadczenie z dupy, ale może kogoś to zainteresuje. Jak pierwszy raz byliśmy z kumplami (też fani Realu) na meczu w Madrycie, to wracając nocą metrem ze stadionu zadałem jedno pytanie: Co najbardziej zwróciło waszą uwagę oglądając mecz na żywo? Cała nasza trójka jednogłośnie odpowiedziała, że największe wrażenie na żywo robi Kroos. W telewizji tego tak nie widać, ale ten gość za każdym razem ustawia się jakby przewidywał przyszłość, jakby wiedział kilka kroków przed wszystkimi co za chwilę się stanie. Niepowtarzalny piłkarz, można oczywiście w jego wstawić Camavingę czy innego Bellinghama, ale kogoś grającego w ten sposób co Toni już być może nigdy nie będzie.
#realmadryt #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - Skoro Kroos ogłosił dziś swoje odejście, to ode mnie tak...

źródło: GOGuNiBXgAE1s9T

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Dokładnie to samo miałem z Pirlo, jak oglądałem go na stadionie w Poznaniu w 2012. Po prostu dyrygent któremu nie da się odebrać piłki, nie sądziłem że aż tak bardzo może się różnić odbiór zawodnika w tv w porównaniu z tym gdy widzisz każdy jego ruch na żywo
  • Odpowiedz