Wpis z mikrobloga

Cześć, powiedzcie mi jaki jest fenomen polskich vloggerów którymi się tak fascynujecie? Przecież na polskiej scenie youtube nie ma nikogo, kto wrzucałby wartościowe rzeczy. Taki adbuster zrobił parę dobrych filmów a teraz tylko gwiazdorzy. Takie "smieszki" z kradzionymi zartami jak wardega czy ravgor to już calkiem bo ani troche to nie smieszne, a wrecz zalosne. Nie mówiąc już o gameplayerach jak rock, rojo i inne majnkrafty.
  • 14
  • Odpowiedz
@Przegralemwzycie: Troche racja. Kiedyś oglądałam różne kosmetyczne rzeczy, w tym pewną Karolinę. Kiedyś nagrywała konkrety, które coś wnosiły, a teraz same recenzje i porównania. Żadnej jakości, sama ilość. KolorowyVlog jest spoko, jak nie miał weny to nie nagrywał, to mi się spodobało. Reszta taka se. Chociaż obejrzeć raz na jakiś czas nie zaszkodzi ;)
  • Odpowiedz
@Przegralemwzycie: (nienormalna, jak już) ani słowa nie było o tym, że cenię go za te jego mądrości tylko za to, że w przeciwieństwie do Karoliny Stylizacje przestał nagrywać jak stwierdził, że nie ma o czym. Ale w sumie z tego co się orientuje to wkręcił się w jakąś akcję z bezdomnym, chciał mu pomóc czy coś. Więc to też na plus.
  • Odpowiedz
przecież ten maly zrobil to dla atencji zeby bylo ze jest taki dobry i wow. Tak samo taki niekryty krytyk, matura to bzura, taki niby wykop, mądrzy ludzie z pasjami, wykształceni, a takie cos popieraja no nie moge.
  • Odpowiedz