Wpis z mikrobloga

Pozycja dla hazardzistów ( ͡ ͜ʖ ͡) i z możliwością urosniecia do x100.


Ticker: THR

Thor Energy PLC

Tl:Dr firma zajmuje się wydobywaniem Uranu, Miedzi i innych metali ziem rzadkich.

Aktualna cena w okolicach 1p/1cent.

Z plusów
Mały market cap,
Ban na Uran od Ruskich może spowodować dobre wzrosty,
Zarobki wg. raportów też ok

Z minusów
Nic nie znajdą i będzie lipa xD

#gielda
innv - Pozycja dla hazardzistów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i z możliwością urosniecia do x100.

SPO...

źródło: temp_file2799659511886808144

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dcom szukałem spółek zajmujących się energią jądrowa.

W taki sposób znalazłem jedną firmę która zajmuję się małymi elektrowniami atomowymi SMR. (NuScale ticker: SMR) na której już jestem +15% xD.

A przy okazji wpadła mi firma Thor Energy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@IkdapS_ dlatego pozycja dla hazardzistów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja troche tego kupiłem i kolejne pakiety czekają w kolejce. Jak się spierniczy do piekła nie będę płakał ¯_(ツ)_/¯. A jak urośnie, to miło się zaskoczę i kupię dom xD.
  • Odpowiedz
@innv generalnie uranu na Ziemi jest tyle, że wychodzi taniej spalać nisko wzbogacony uran i go składować, niż rozwijać bardziej wydajne i tańsze sposoby jego wzbogacania
Niemniej, taki hazardzik za grosze wiadomo że ciągnie człowieka i pewnie ktoś kiedyś za to dom wybudował :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@michael93pl zgadzam się, ogólnie sam tor (mowa o pierwiastku radiacyjnym) jest bardziej wydajny niż uran. I dlatego też szukałem spółek pod elektrownie torowe, póki co Chińczycy i Hindusi prowadzą działalność w tym zakresie.

Dlatego najbliżej nowych technologii jest firmą NuScale Power (ticker: SMR) w którą wpakowałem wg. mnie sensowną kwotę.

Thor Energy traktuje jak bilet na loterię. I dokładnie tyle na niego wydałem. W następnym miesiącu dokupie kolejny pakiet i kolejny
  • Odpowiedz
@innv jasne, w 100 % rozumiem taki gambling za grosze, nawet nie wiem czy sam tego nir zrobię ,:D

Czytałem też trochę o reaktorach torowych, ogólnie bardzo polecam kanał smartgasm i np jego film
Teoretycznie najlepszy reaktor jądrowy i przyczyny stagnacji atomu
Nie jest to w 100% film na temat uranu/toru ale samej zasady działania, przyczyn makroekonomicznych na faktyczny brak postępu z reaktorami atomowymi ale też o nowych typach reaktorów
Po
  • Odpowiedz
@innv: A nic z athabaski (kanadyjski region z wysokiej jakosci uranem ) cie nie zainteresowalo, po wejsciu w zycie bana na ruski uran zapewne tam skieruja sie oczy uranowych spekulantow. Np Stlnf, Atha, Apaaf.
  • Odpowiedz