Wpis z mikrobloga

#xiaomi #baterie w moim Xiaomi Mi 11T Pro coś się zepsuło i ciągle pokazuje mi 15% baterii. Da się to naprawić bez wymiany baterii? Myślałem żeby spróbować wyczyścić gniazdo ładowania, ale patyczkiem do uszu się tam nie dostanę xD raz czy dwa się zdarzyło, że pokazało normalnie, ale ogólnie tylko 15% i nawet nie wiadomo kiedy bateria pada, bo nie ma żadnego komunikatu. Przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomogło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rynia na tej baterii potrafi trochę trzymać, tak jakby bateria miała więcej jak 15%, pół dnia około i nawet i lepiej xD
  • Odpowiedz
@Rynia mój siajomaj ostatnio miał tak, że pokazywał 100% baterii i póki się nie odpaliło danych mobilnych/wifi, to działał. A gdy tylko złapał łącze z netem, to się resetował i tak w kółko, jak się po włączeniu nie zdążyło wyłączyć mu neta to się znowu resetował. No chyba że podłączyłem go do ładowarki to można było wszystko na nim robić. Jak był bez neta to też.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@balticporter 2 lata, niedawno był na wymianie ekranu, bo mi upadł, ale nie było zbitego szkła i mi jeszcze go naprawili xD. Niestety to z tą baterią zaczęło się dziać miesiąc po gwarancji, ogólnie teraz czeka już na kupca, ale myślałem, że da się go tanim kosztem ogarnąć to bym mógł więcej za niego wołać
  • Odpowiedz