Wpis z mikrobloga

#hotelparadise następną burza z Agą (Judaszycą), ale tym razem, wydaje mi się nie do końca uzasadniona. Dla jasności, nie lubię jej xD, ale...
Nikt nigdzie nie powiedział, że obiecała pieniądze przed finałem.
"Po finale dała każdemu po 1k złotych", czyli już po fakcie. To, że Oskar namawiał na głosowanie na nich, to normalne, tam jeden drugiego cały czas namawia.
To są jednak dwa OSOBNE fakty, a ludzie już to połączyli w jedno, że Oskar pewnie biegał i przypominał każdemu, że dostana 1k 😅.
Być może jestem w błędzie, ale czytając i słuchając ze zrozumieniem, w tej akurat akcji nie widzę nic nadzwyczajnego...
  • 13
  • Odpowiedz
@waldek2111: zgadzam się w 100%, niektórzy zaczynają po niej jechać tylko dla zasady, bo fajnie sobie znaleźć ofiarę. Jeśli dała po finale im po 1k to tym bardziej spoko się zachowała. Ludziom to się w głowach przewraca, raz kogoś nienawidzą, potem uwielbiają. Jakby ten program trwał kolejne 2 miesiące, to jeszcze z czasem okazałoby się, że judaszyca to wgl całkiem fajna, a ktoś inny zostałby znienawidzony 😂
  • Odpowiedz
  • 2
@patrykkoss dokładnie tak, jakby dała po 100 złotych, to by było źle, że jest skąpa xD. A co do całości, to masz rację, to trochę tak jak z polskimi piłkarzami - albo "do niczego się nie nadają", albo "jedziemy po medal" 😅
  • Odpowiedz
  • 3
@amanda12 Dominika na live powiedziała, że każdemu, kto na nich głosował, dała po 1000 złotych, ale już po fakcie, więc to nie było "przekupstwo", bo nie wiedzieli wcześniej, że dostaną.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wouowina jeżeli było tak jak mówisz, to się zgadzam, ale według tego co było powiedziane, oni w momencie głosowania, nie wiedzieli, że dostaną kasę, więc ich nie kupiła - takie jest potwierdzone info. Oczywiście nie wykluczam, że mogło być inaczej, ale bazuje tylko na faktach potwierdzonych 🙂
  • Odpowiedz
@waldek2111:
Nie prawda!
Było powiedziane, że Agnieszka powiedziała w hotelu, że jak ktoś za nią stanie, to dostanie 1000zł a później, że jakiś uczestnik o tym przypominał (nie było podane imię).
Oprócz tego, jeszcze było powiedziane, że Oskar namawiał na głosowanie na Agę i Jędrka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilalala może mam niekompletne info, ale jedyny dosłowny cytat, który słyszałem, to Dominika mówiąca, że "dała po finale każdemu 1k". Reszta, to własne interpretacje ludzi. Tego co piszesz nie słyszałem, ale pytanie czy to powiedział ktoś z hotelu czy ludzie to tak po prostu zrozumieli?
Wniosek postawiłem na podstawie tego co wiedziałem napewno, zawsze dopuszczam, że mogę być w błędzie 🙂
  • Odpowiedz
@waldek2111: w każdej plotce jest trochę prawdy a w kazdym kłamstwie ziarenko prawdy,więc coś tam jednak jest na rzeczy, jeśli tak było tak zrobiła to wniosek jest jeden,
kupiła sobie wygraną co jest żenujące
  • Odpowiedz
@waldek2111:

no a ja słyszałam co mówili, bo oglądałam i jestem pewna tego co napisałam

ale tak szczerze, to nie wydaję mi się, żeby to jakoś zbytnio wpłynęło na decyzje innych, ale jak ktoś się wahał, to zawsze tysiak lepszy😂
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilalala czyli jednak miałem tylko połowiczne info, w takim razie, dzięki za sprostowanie 🙂.
Zgadzam się też, że pewnie jakoś bardzo to nie wpłynęło, chociaż, niektórym mogło zaszumieć w głowie 😎
  • Odpowiedz