Wpis z mikrobloga

@Tja88: zabawny opis, zwłaszcza fakt że przeczy sama sobie, tak wyruchała system że jej marzeniem jest wycieczka za zawrotne 5k PLN, dużo tam takich? rozważam założenie tindera żeby pośmiać się z opisów
  • Odpowiedz
  • 10
@Deska_o0: Jak nie chcesz do reszty stracić wiary w polki, to nie instaluj. Normalnych (sprawiających takie wrażenie) jest ułamek.

BTW, te tanie dziary też fajnie pasują do kogoś, kto wydymał system. XD
  • Odpowiedz
@Tja88: nie jesteś ze mną w pokoju, ale skoro nie spotkałeś takich na swojej drodze to daje dość obrazowe wyobrażenie tego jakim człowiekiem jesteś, wszak otaczamy się ludźmi podobnymi do siebie
  • Odpowiedz
  • 2
@Deska_o0: Takie "złote kobiety" spotkałem 3. Jedną była dr od stylistyki i kultury języka na UJ, drugą moja młoda sąsiadka, a trzecią Kamila Kalińczak.

Nie uznaję każdej pomocnej i sympatycznej kobiety za wartościową, bo często nie wynika to z osobowości, a z chęci zysku (niekoniecznie finansowego). Np. sporo lasek zapisuje się na różnego rodzaju wolontariaty tylko dla atencji.
  • Odpowiedz
  • 21
I całkiem możliwe, że poczucie wyższości


@LifeReboot: To jest rasowa, hipergamiczna harpia. Najlepszemu facetowi będzie znajdować wady i je wytykać. Dziesięć lat i zderzenie ze ścianą będzie słychać na pół kraju. Gdyby była taka super, to nie siedziałaby pod koniec maja na Tinderze.
  • Odpowiedz
Nie uznaję każdej pomocnej i sympatycznej kobiety za wartościową


@Tja88: nie wiem co ma do rzeczy to czy ktoś jest sympatyczny, ale to że za najważniejsze uznałeś to czy ktoś jest pomocny mówi o tobie jeszcze więcej i wyjaśnia dlaczego masz pecha do ludzi, relacje międzyludzkie to nie tabelka w ekselu z "zyskami" i "stratami" dla danej znajomości
  • Odpowiedz
@Tja88: nie posiadam żadnej sztywnej definicji, już w samym założeniu moim zdaniem to idiotyzm, ludzie są różni, jeden będzie dobrym towarzystwem do poważnych rozmów, drugi świetnym kompanem do żartów, jedyną wspólną cechą której szukam u ludzi będzie chyba tylko traktowanie innych tak jakby samemu chciałoby być się potraktowanym, ale to jak wspominałem, otaczamy się ludźmi podobnymi do siebie, nie widzisz nic dziwnego w tym że jedyne wartościowe kobiety jakie spotkałeś
  • Odpowiedz
@Tja88: skoro tak to zrozumiałeś to tylko potwierdzasz wcześniejsze przypuszczenia, dlaczego pominąłeś jedyne pytanie które ci zadałem?

nie widzisz nic dziwnego w tym że jedyne wartościowe kobiety jakie spotkałeś nie są z twojego otoczenia?
  • Odpowiedz
  • 1
nie widzisz nic dziwnego w tym że jedyne wartościowe kobiety jakie spotkałeś nie są z twojego otoczenia?


@Deska_o0: Nie. Przeprowadź się z jednego dużego miasta do drugiego i wtedy porozmawiamy o twoim otoczeniu.
  • Odpowiedz