Wpis z mikrobloga

@Kempes: ale ty wiesz że sam sobie przeczysz, masz ja tym memie swoim FETYSZYSTOW czyli ludzi robiących coś nieakceptowanego społecznie.
Zresztą grube baby wogole powinny być zakazane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg

Ale wiesz, że zatrzymałeś się na drugiej połowie 18 wieku? Fetysz, to szerokie spektrum, w którym możemy zamknąć każde twoje upodobania wobec plci, która cię podnieca 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
Fetysz, to szerokie spektrum, w którym możemy zamknąć każde twoje upodobania wobec plci, która cię podnieca 🤷🏻‍♀️


@Celestines: I nie ma powodu, żeby jakikolwiek fetysz seksualny (bo fetysz nie musi być tylko seksualny) był celebrowany w miejscu publicznym.
Więc i to co wstawił i @Aokx i @Kempes powinno wylecieć z przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Shaggy_dg: A mi tam rybka, jak kogoś kręcą takie rzeczy to niech sobie to robi. To prawactwo ma z tym ból dupy, że inni nie są tacy jakby oni sami chcieli być (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 10
po drugie #!$%@? cię obchodzi do czego ludzie walą

@Celestines: Mam gdzieś co kto robi w sferze seksualnej, dopóki nie robi tego przed moimi oczami - nieważne od orientacji. Dlatego wypad z tym z miejsc publicznych.

Ty #!$%@? purytański debilu xD

ah, ta agresja w słowie, takie typowe dla tych określających się jako liberalnych i tolerancyjnych - nihili novi
  • Odpowiedz
I gdzie ci fetyszyści się obnoszą oprócz twojej głowy

@Celestines: No przecież odnoszę się do obu fotografii wykonanych, jak rozumiem, w miejscach publicznych, które wstawili @Aokx i @Kempes. Mam wątpliwości czy w ogóle przeczytałeś posty w tej nitce xD

Ty #!$%@? npcie

Naprawdę, apelowałbym o mniej agresji, nie tylko w deklaracjach, ale też i w słowach i czynach.
  • Odpowiedz
@zobq

Jeśli poczułeś się zaatakowany, to przepraszam. Taki mam format ekspresji.

Raczej biłem do generalizacji z postu opa, dosyć łatwo wziąć osobę i na jej podstawie ustanowić jakąś narrację, gorzej gdy trzeba wziąć ogół.
  • Odpowiedz
@Celestines: jasne. Homoseksualizm to choroba a nie fetysz.
Natomiast latanie w lateksie to jest fetysz, podobnie jak zabawy bdsm. I nie są akceptowane społecznie.
Klocisz się synek z faktami i jeszcze próbujesz kogoś obrazić xD śmierdzisz lewarem na kilometr
  • Odpowiedz