Wpis z mikrobloga

@sforce: ale mnie wkurzyli tym brakiem dywidendy. Jedyna nadzieja w tym, że może coś chcą przejąć za tą gotówkę w kasie ale zainwestować. Jutro będzie ciekawa reakcja na kursie
  • Odpowiedz
@sforce: no masz info z dzisiaj. Na Twitterze coś piszą że koszty prawne im wzrosły i coś kręcą, że może jakieś przejęcie będzie albo inwestycja.Jutro poleci i będzie bolało mnie

Zarząd wnioskuje do Walnego Zgromadzenia TOYA S.A. (dalej: WZA) o dokonanie podziału zysku netto za rok obrotowy 2023 w kwocie 52 894 722,54 zł (słownie: pięćdziesiąt dwa miliony osiemset dziewięćdziesiąt cztery tysiące siedemset dwadzieścia dwa 54/100 zł) w następujący sposób:
  • Odpowiedz
@sforce: ja sam nie wiem co robić. Liczyłem, że wpadnie info o dywidendzie i wywalę akcje w okolicach 9 PLN a tu dupa i jutro pewnie po 7,5 zobaczymy kurs
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drylu09 nie rozumiem twojego podejścia trochę ;) dywidenda to dodatek jeśli spółka nie ma pomysłu na rozwój wątpię że będą kisić 90 mln
  • Odpowiedz
@sforce: kupowałem po 6 i słyszę co chwile bajki co to ma nie być a wyniki w miejscu siedzą od paru lat, żadnego wzrostu i 0 dywidendy i kontaktu z rynkiem. Nie bez powodu jest to po tyle notowane
  • Odpowiedz