Wpis z mikrobloga

  • 4
@hadrian3: Korwin zdradzał swoją żonę Małgorzatę Szmit z działaczką PiSu i UPR Dominiką Sibigą, z którą z zrobił sobie dwójkę dzieci, gdy Korwin był mężem Małgorzaty. Rozwiedli się, bo Dominika naciskałą na ślub.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: przeczytaj jeszcze raz jaka kolejność wiadomości była bo z pierwszej twojej wiadomości to nie wynikało a #!$%@?łeś się wmawiając mi

dzieciaki bez ślubu z kobietami innymi niż miał ówcześnie ślub nie są problemem i nie liczą się jako zdrady?

ja nigdzie nie napisałem, że tak uważam, napisałem:

ok, ale dzieciaki bez ślubu to nie problem, problemem są zdrady a o tym nic nie słyszałem więc dopytuję

z tego zdania nie
  • Odpowiedz
z tego zdania nie wynika że dzieciaki ze zdrady są ok, tylko nieślubne dzieciaki są ok (można nie mieć ślubu i mieć dziecko, to jest ok)


@hadrian3: przecież cały czas piszemy o spłodzeniu bękarta kiedy był w związku małżeńskim
Bardzo mnie zastanawia jak twoim zdaniem bez zdrady można spłodzić bękarta będąc żonatym? Czy po prostu chodzi o Korwina o to wyjątkowa sytuacja?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kempes Margaret to debilka i cytowanie jej jest niepoważne. To co #!$%@?ła z prywatyzacją to jakaś smutna konedia, która ciągnie się do dzisiaj a konsekwencje jej #!$%@? polityki wewnętrznej zniszczyły wiele średnich i mniejszych miast na rzecz Londynu.
  • Odpowiedz
@Simfecstio nie, po prostu ruchanie jest przereklamowane, a branie glupich dup jako dziad to nie oznaka bycia chadem, a braków emocjonalnych i intelektualnych tych kobiet. jesli dla Ciebie wartością w zyciu jest to, ze za darmo to beka.

tak jak beka z typiar ciagnacych flaka dziadom, bo jest Korwinem xD
  • Odpowiedz
@Simfecstio Madra kobieta wybiera chlopa, z ktorym plodzac dziecko daje mu szanse na wychowanie sie z ojcem, a nie dziadem, ktory zaraz pojdzie do piachu i bedzie wychowywany przez samotna matke albo ojczyma. Kobieta bez odchylow nie ciagnie flaka dziadkom.
  • Odpowiedz
@Festiwal_Panczy: Może nie ma braków, a uznała to jako związek z rozsądku? Korwin biedny nie jest, nie jest też najmłodszy, gdy on umrze ona będzie przed 40stką, pewnie odziedziczy majątek (czy raczej ich dzieci których będzie prawnym opiekunem), więc można by rzec że się ustawiła.
  • Odpowiedz