Wpis z mikrobloga

Przez to dzielenie odcinków ten wydawał się strasznie krótki. Nazwałabym go wręcz przejściowym. Wyrzucenie Nadii było wiadome z montażu poprzedniego odcinka. Trochę szkoda, bo tak jak pisałam - dla mnie jest dobrym graczem - jednak po odpadnięciu i tych tekstach jakiś niesmak mi pozostaje. Mimo wszystko doceniam bardzo jej występ.

Najbardziej w tym odcinku ciekawi mnie podział nagród po zadaniu z chińczykiem. Dlaczego to właśnie w ręce AJa trafił Joker. Dlaczego nie dostał go Łatwo? Dlaczego nie było losowania nagrody? To mój główny problem do tego odcinka. Trochę wygląda jakby produkcja wyczuła nastroje uczestników i chciała trochę zamieszać by na koniec wyszedł plot twist. W końcu trochę to na tym polega, by wywołać emocje i zaskoczyć. W teorii Szumi losowo dostał jokera, wybrał skrzynkę nie wiedząc co jest w środku (przynajmniej taką mam nadzieję, bo jeżeli organizatorzy przekazali mu tę wiedzę, to byłoby bez sensu) tak samo jak wygrał immunitet. Zadziałał tu przypadek. A w drugim sezonie jednak świadomie został wręczony joker AJowi. Pytanie kogo wybierze. Osobiście chyba preferowałabym Nieuczesaną, bo nie wnosi dla mnie tak wiele jakby mogła. Liczę, że nie wyrzuci ani Julki (choć jest to prawdopodobne) ani Kai, chętnie bym zobaczyła dziewczynę w finale, ale póki co - czuję męski finał.

Dalej utrzymuję, że Sabotażystą może być Łatwo. Ale nie skupiam się na tym tak bardzo, po prostu dobrze się to ogląda.

#friz #sabotazysta
  • 1
  • Odpowiedz