Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Myślę, że to może być dobry ruch PRowy Polski 2050. Zalewski swoim zachowaniem wpisuje się w retorykę wygłoszoną przez Marszałka Hołownię w trakcie ostatniego orędzia.
Może powinniśmy zacząć łagodzić retorykę debaty publicznej. Odkąd PiS i PO pojawiły się na Polskiej scenie politycznej, ich walka wygląda trochę jak stosowanie metody dziel i rządź. Od lat mamy ostrą walkę polityczną u elit władzy. Wydaje się, że to wszystko jest jedną wielką grą
  • Odpowiedz
@markhausen: Oglądałem to na żywo i jak dla mnie strzelił focha, tupnął nóżką i wyszedł. 87% wyborców Trzeciej Drogi deklaruje brak udziału w wyborach europejskich, a ten zamiast przekonywać do ich racji w programie zgrywa obrażoną księżniczkę.
  • Odpowiedz
Zalewski, który kiedyś przez 5 lat sam był w PiSie XD


@badreligion66: w tamtym PiSie było miejsce dla ludzi takich jak Cymański, Kowal i inni, którzy mieli zróżnicowane poglądy i z którymi można było rozmawiać, nawet z katotalibem Jurkiem. To z czym PiS wrócił po 8 latach, to sfora bolszewików ustawiona po linii partyjnej. Zgraja chamów, która potrafi tylko ujadać, a czarnek, który ma ambicje rządzić tym chlewem jest jednym z
  • Odpowiedz
@badreligion66: Zalewski był w Pisie za pierwszej kadencji Pisu do 2007 r. a potem był w Platformie i robił za pana marudę w sumie wyrzucony z obu frakcji za podobne zarzuty marudzenia tzw. nielojalności wobec wodza partyjnego i podważanie decyzji władz.
Może tak trzeba postępować z chamami jak Czarnek kiedy się odpalają ze swoim kwiczeniem - nie wdawać się w pyskówkę bo dzban sprowadzi nas do swojego poziomu a potem pokona
  • Odpowiedz