Wpis z mikrobloga

wybaczcie jakość ale nagrywane kalkulatorem... tak prawdę mowiac nie wiem czemu YT wsadił taką słabą, na 480p da się jakoś obejżeć

pobawiłam się w CSI i nalałem latawicę :P

#csiwykop #busted
sqach - wybaczcie jakość ale nagrywane kalkulatorem... tak prawdę mowiac nie wiem cze...
  • 30
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: laska daje ogłoszenie w necie, że chce sie chłopakami abawić w casie gdy jej faceta nie ma w domu, udało się ją naleźć

mam nadzieję , że jej chłopak się o tym dowie :)
  • Odpowiedz
@sqach: w sumie polatawicowałbym. Co nie zmienia faktu, że ziomeczek powinien wiedzieć :P jak się nudzisz to wystalkuj i jego, daj mu linka i pozdrów.

Imienia nie podam


XDDD Głupie to to, podaje wszystkie kuhwa dane na fejsie i jeszcze podaje aktualny numer na necie i myślała, że jak imienia nie poda to nikt jej nie odnajdzie, głupia pinda xD @mx2: a plusa cofnąłeś ;>
  • Odpowiedz
@zgaS: sposób pisania w obu przypadkach podobny. Tzn. brak polskich znaków, interpunkcji, emotki zamiast przecinków bądź pomiędzy wyrazami. Dziwne podobieństwo.. :P
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: @sqach: serio jesteście tacy naiwni? xD To zadzwońcie i sie przekonajcie :D Laska ma 365 osób obserwujących więc śmiem twierdzić, że jej popularna a więc co za problem zrobić taki numer po złości?

@Lorax: wszystko do podrobienia :P sprawdź i się przekonaj xD
  • Odpowiedz