Wpis z mikrobloga

Ja jebe przeszedłem ds3 i zastanawiałem się nad ER i DS1. Stwierdziłem że nie chce mi się napierdzielać po otwartym świecie i wypróbuję kultowe ds1. Fajnie się paruje bardzo dobry feeling. Trochę mnie denerwuje że trzeba wszędzie biegać i nie ma jak narazie opcji przenoszenia się po ogniskach. Natomiast zajebisty level design i wszystko połączone z Firelink. Kurde nie sądziłem że gargulce na początku sprawią mi tyle problemów. Capra padł dość szybko ale tam jest chaos i rng. Schodzę dzisiaj do depths :3 Stwierdziłem że idę pod dex i jak narazie Uchigatana daje radę. Oczywiście jak n00b użyłem duszy strażniczki ognia zamiast oddać je npc żeby ulepszyć estusa. #darksouls
  • 7
  • Odpowiedz
Oczywiście jak n00b użyłem duszy strażniczki ognia zamiast oddać je npc żeby ulepszyć estusa.


@kylasek: hah tez to #!$%@? na poczatku xD
Powodzonka ja aktualnie pogrywam w DS3 ale dalej uwazam DS1 za totalnego kozaka. DS2 nie bylo zle ale jednak czegos brakowało. Polecam ograc po 1.
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: z dwójką jest dziwna akcja, bo imo to zdecydowanie najgorsza i najbardziej badziewna część ze wszystkich, lokacje są średnio przemyślane (słynna winda do nieba prowadząca do Iron Keep), ale z jakiegoś powodu do niej najbardziej chce mi się wracać ze wszystkich części i jakby najmniej mnie znudziła, mimo że przeszedłem ją wielokrotnie
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: DS3 to raczej kontynuacja Bloodborne
@Troey chcieli zmienić rozgrywkę i paradoksalnie poza niedoróbkami i mapa w kwestii mechanik funu z gry i powtarzalności to jest ich najlepsza gra. Poza tym też ma najwięcej mechanik które są po prostu ciekawe. Moim zdaniem najlepsza nadal jest ds1 ale dwójka jest super i dużo wyżej od DS3 które moim zdaniem ma najmniejsze replayability.
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno No uważam podobnie, przy pierwszym podejściu DS3 zrobiło na mnie największe wrażenie, a DS2 najmniejsze, wręcz wygląda jak robota stażystów przy DS3 i DS1. No ale właśnie, jak myślę o powrocie do DS3 to mnie odrzuca, a DS2 właśnie przed chwilą zainstalowałem po raz któryś :) zresztą godzin też najwięcej nabite ze wszystkich części.
  • Odpowiedz