Wpis z mikrobloga

Do dziś żałuje tego że się nie rozprawiczyłem w wieku 17 lat z dwoma chętnymi małolatami na wyjeździe co się zgodziły pójść do domku (drewnianego) jak je zaprosiłem ale zamiast wykorzystać okazje to posłuchałem zawistnego kolegi co stwierdził ze mnie je*ie a one są szpetne a ja porobiony jak ch*j go posłuchałem.
Trafiło się ślepej kurze ziarno to je zmarnował.
Dajcie skrina tego do mojej teczki żeby było wiadomo że jestem nieudacznikiem i frajerem.
#przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: ja miałem okazję między 4 a 6 klasą podstbazy (nie pamiętam) na biwaku xD Dziewczynka klasę albo dwie starsza ode mnie kleiła się i dalej nie będę pisał, ale wtedy jeszcze myślałem o Pegasusie i power rangers. Kolega z klasy jak widział jej zachowanie, to za nią latał xD

Z perspektywy czasu zastanawiam się, co tam u niej w domu musiało być nie tak, że taka smarkula chciała mnie rozprawiczyc
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: U mnie na 16 lvl nawalona siostra(17 lvl) mojego kumpla wlazła na mnie na łóżku i najpierw chciała mnie złapać za benka niby dla beki(bo oprócz nas dwoje było tam jeszcze mój sąsiad z którym miała skomplikowaną relację i jeszcze jedna koleżanka) a później gdy chwilę byliśmy sami to znów na mnie wlazła i chciała się przelizać, macać i może jeszcze coś więcej, ale ja głupi zamiast korzystać to tylko
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: a teraz co jest z tobą? Bo skoro miałeś takie sytuacje to znaczy, że prawdopodobnie nie wyglądasz tragicznie, masz potencjał, nad którym można pracować i nie ma "it's over". O ile nie zniszczyłeś się alkoholem i narkotykami i nie zacząłeś wyglądać jak dziad
  • Odpowiedz
@MattCobosco: ciaza nie wydarza się przypadkiem a wenery w Polsce prawie nie istnieją nawet u doroslych a co dopiero u dziewczyn bez doświadczenia seksualnego, w dodatku leczy się je łykając tabletki przez tydzień. No rzeczywiście ITS OVER KONIEC SWIATA połknąć kilka tabsów xD zniszczyłoby mu to życie xD

Nawet jakby się zaraził aids które nie jest chorobą weneryczną i praktycznie niemożliwe jest zarażenie się przez seks klasyczny to nadal lepiej niż
  • Odpowiedz