Wpis z mikrobloga

Skoro Tusk i silniczki nazywają PiS partią rosyjską, ciagle wspominają o Macierewiczu jak o ruskim agencie, skoro PiS działa na korzyść Putina, skoro w Polsce jest agentura w ławach poselskich to dlaczego nasz kochany premier nie działa z cała mocą tylko wygłasza #!$%@? z mównicy sejmowej? Dlaczego służby i prokuratura nie furczą od pracy? Ja jako Polak z chcecia zobaczę winnych współpracy z Rosja jak pierdzą w pasiak. A może? A może Tusk #!$%@? żeby #!$%@?ć ku uciesze osób ktore głosują na KO, takich wykopków jak małpy walących kijami w ziemie na wezwanie wodza? Wystarczy im rzucić ochłap o agenturze rosyjskiej w Polsce, ośmieszyć temat bo tak wygodnie i pora na zabawy z lobbystami. #polityka
Zjadlem_Babcie - Skoro Tusk i silniczki nazywają PiS partią rosyjską, ciagle wspomina...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: o powiązaniach ruskich z pisowcami wiemy od wielu lat, dzięki dziennikarzom śledczym, którzy tym się zajmowali. Ci dziennikarze mówią o tym otwarcie i zgadnij co? Nikt ich za to nie pozywa, a jeśli pozywają, to zawsze przerywają. Ja polecam poczytać takich dziennikarzy jak Rzeczkowski, Gierszewski itp
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: No przecież cały chlew z Macierewiczem się zaczął jak go Kaczyński obsadził na tej funkcji (za co powinien być sądzony za zdradę moim zdaniem). To co mnie obchodzi 2007-2015?
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: W sumie prawda, Tusk bawi się w polityczną szopkę zamiast robić cokolwiek konkretnego, grając na polaryzację i przedstawiając polską scenę polityczną jako miejsce jakiejś manichejskiej bitwy daje tlen Kaczyńskiemu, a elektorat przyklaskuje...

Co nie zmienia faktu, że działania PiSu na arenie międzynarodowej realizowały interes rosyjski, i o ile nie uważam żeby Kaczyński był agentem czy świadomie realizował ruskie plany, to jego sprowadzenie polityki międzynarodowej do środka oddziaływania na elektorat lokalny
  • Odpowiedz