Wpis z mikrobloga

@Nowystaryziel: jakoś nie poczułam żeby mi się zachciało czarnych dzięki reklamie oldspice. Myślę że to naleciałości z USA, żeby nie dyskryminować innych nacji. Widziałam ostatnio reklamę gdzie była biała dziewczynka i młody Azjata.
  • Odpowiedz
@xPekka: to jest programowanie ludzi, na zachodzie jest tego jeszcze więcej że ludzie już mają tego dosyc. W każdym sklepie z ciuchami, każda reklama murzyn i biała, ale to nie działa na zachodzie bo tu kobiety nie chcą murzynow. Wiedza jacy oni są, tylko w Polsce mają czarni i inni kolorowi darmowy burdel bo polki są zakompleksione w wiekszosci
  • Odpowiedz
@pymbelak: teraz zwyczajnie kłamiesz, masa brytyjek czy amerykanek łazi z murzynami tak samo koreańcy wcale nie mają zero dymorfizmu i w ich kulturze mężczyzna ma pracować a kobieta ma być w domu w zasadzie wychodzi że facet #!$%@? 12-14 godzin dziennie a kobieta robi co chce w tym czasie. byle by obiad był ugotowany.
  • Odpowiedz
@pymbelak: z tym że latynoski tak samo jak azjatki lecą do białych to poleciałeś. Nie muszą przebierać w białych skoro mają swoich juanów i innych alvaro, którzy mogguja białych. A z tym incelizmem w chinach to jakoś nie chce mi się w to wierzyć i pewnie nie tylko mi, wystarczy spojrzeć jaka tam jest ludność na m2
  • Odpowiedz
@pymbelak: powiem ci tak, bo nie będę ci mieszał w doświadczeniach. Ja pracowałem we wschodnich niemczech w hotelu, bardzo często widywałem turków i masa niemek chodziła z turkami a przecież to też brudasy wtedy tak myślałem ale realnie ci turcy byli przystojni a niemki do nich wzdychały jak do jakiegoś romansidła, to że każdy z tych #!$%@? turasów był rasistą i patusem chodzący wszędzie z kosą i szukający zaczepki z
  • Odpowiedz
@Cotamoski120: to sobie poczytaj na te tematy jak nie wierzysz, Alvaro to jest Hiszpania a Hiszpanie też są biali( chodź mają zdecydowanie ciężej u kobiet z zachodu niż typowi biali) ja piszę o kobietach z Ameryki południowej które mają strasznie słabych facetow. Biali ich mogguja tak samo jak mogguja Azjatów. Średniej urody biały jak wyruszy do Azji ma branie jak cholera to samo w Ameryce południowej. Nie słyszałeś o just
  • Odpowiedz
@Runaway28: ja pierd, więcej kolorowych niż białych na tych oklodkach. Pranie mózgu przyszłym pokoleniom lvl max, coś czuję że dużo kolorowych zacznie się u nas pojawiać w najbliższych latach. Znajomy z Irlandii mi ostatnio pisał że ściągają ich masowo do jego miasta oraz okolic
  • Odpowiedz