Wpis z mikrobloga

@blackdkiwi: Życie w ciągłym przekonaniu o czymś zamiast przekonaniu się jak jest naprawdę - to nie jest szczęśliwe życie.

Nie, na telefonie nie ma takiej padaki, powtarzam Ci po raz kolejny - system desktopowy TO NIE TO SAMO co system na telefonie. A kafelek nie można całkowicie wyłączyć, ale można ich po prostu nie używać przerzucając się na zwykły pulpit. Co do mulenia systemu, to niestety, to jest bolączka prawie każdego
  • Odpowiedz
@Zbyszek223: Myślisz, że człowiek, który jest chory, ale wmawiający sobie, że tak nie jest (nie mówię tutaj o przyjmowaniu leków) nie będzie szczęśliwszy, niż taki, co się tym zamartwia? Ok to nie to samo, ale wypuszcza to ten sam producent na rynek. Mówisz, że muli Ci system. U mnie wszystko hasa jak powinno, nic nie aktualizuję nawet, stabilność na poziomie 101% oczywiście na andku. Na początku bateria trzymała mi 1 dzień
  • Odpowiedz
@blackdkiwi: To akurat zależy od człowieka - ktoś może sobie wmawiać, że nie jest chory, ale mogą go zżerać nerwy, że może jednak jest chory, a z drugiej strony może być ktoś, kto pogodził się z chorobą i cieszy się każdą chwilą swojego życia. Kto jest szczęśliwszy w takim wypadku? Nie można tego stwierdzić jednoznacznie.

Ok to nie to samo, ale wypuszcza to ten sam producent na rynek.


Argument taki sam
  • Odpowiedz
@Zbyszek223: Myślę, że ktoś czujący szczęście, bo zapomina o nieuleczalnej chorobie, można nazwać szczęśliwym. To moje zdanie.

Nie uważam, że wszystko co wypuszcza windows jest złe. XP może nawet zachęcał. Wszystko, co mam do windowsa, to niestabilność i coraz mniejsza możliwość konfiguracji. W takim Andku możesz mieć custom roma. Masz dostęp do aplikacji, które są Ci potrzebne i jest ich mnóstwo ( co jest wadą i zaletą). Jesli wiesz co oczekujesz
  • Odpowiedz
@blackdkiwi: Oczywiście, że tak, godzi się z tym z czym przyszło mu żyć, zapomina niejako o tym (oczywiście przy codziennych czynnościach) i żyje każdym dniem, więc jak najbardziej jest szczęśliwy.

Ale w którym momencie możliwość konfiguracji na Windowsie się zmniejszyła? Czy na OS X jest ona większa niż na Windowsie? Fakt, różnica między możliwością konfiguracji WP a Androida jest niebotyczna, z przewagą na rzecz Androida pod tym względem. Niestabilność to fakt
  • Odpowiedz