Wpis z mikrobloga

Jakoś mi to wszystko nie pasuje z tą całą dietą Klapka i tym ciągłym zachwalaniem jak to schudł i jak się lepiej czuje bo robi to na siłę.
Dziś pokazał na gniocie wynik z ciśnieniomierza po tym upodleniu u Prezesa, nie pokazał jak mierzy tylko sam wynik więc mógł sobie zapisać wcześniej pewnie w ciśnieniomierzu tak niskie ciśnienie na przykład zrobione przez kogoś innego.
Do tego twierdzi że ma już takie w miarę bo to od schudnięcia, co prawda tabletkę raz na dzień bierze ale to pewnie nie od tego.
Tak jakby usilnie chciał komuś udowodnić że coraz lepiej ze zdrowiem, dziwna narracja bo wcześniej tylko płakał że żadne tabletki nie pomagają, a co do chlania alko to i tak nie rzucił.
Do tego w większości samo schudnięcie w większości nie pomoże na zmniejszenie ciśnienia, no może minimalne, takie schorzenie jak się ma to już praktycznie na całe życie.
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Jakoś mi to wszystko nie pasuje z tą całą dietą Klapka i tym ciągłym zachwa...

źródło: Schowek01333

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@dizel81: No właśnie na choroby metaboliczne w krótkim okresie, wystarczy schudnąć i średni deficyt kaloryczny. To całą tajemnica, i faktycznie tak jest. Kwestia tego co on faktycznie robi, jak się wspomaga to oddzielny temat. To nie są anegdotki a fakty oparte na badaniach naukowych i to bardzo wielu, gdzie dietą (dość sporym deficytem kalorycznym) dochodzi do dosyć szybkiego odstawienia leków na nadciśnienie albo na cukrzycę (t2d) i nawet dochodzi do stwierdzonej
  • Odpowiedz
@dizel81:
Ja nie wiem co on sobie chce udowodnić tym ciśnieniomierzem,lepiej by sobie kupił alkomat,
i codzienne wyniki pokazywał przed wsiadaniem na motorek zombi jak odbiera dziecko.
Czyżby klapka gryzło sumienie że jest beznadziejnym ojcem i alkoholikiem? Niemożliwe xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.