Wpis z mikrobloga

Mirasy co jest obecnie na topie na imprezach okolicznościowych typu muzyka i tańce do rana?
Będę organizował 40 urodziny i wyszło że będzie około 55 gości. Impreza na sali wiejskiej, kucharka załatwiona, wyjdzie mini #wesele z tej imprezy. Wiem że na weselach robi się jakieś słodkie stoły, swojskie stoły, fotobudki i inne barmany, ale co jest obecnie na topie? Ma ktoś jakieś protipy przy organizacji takiej imprezy? Ostatnio organizowałem swoje wesele ale to było kupa lat temu i w praktyce z atrakcji był swojski stół i tyle. Teraz podobno goście są bardziej wymagający. Ile wódki liczyć na tyle osób? Kiedyś liczyło się 0.7 na głowę, a teraz w internetowych przelicznikach piszą że 0,5l na głowę - czy to nie za mało?

#impreza #wesele #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
@LZBNZ: jeżeli masz możliwość to fajnie zrobić wiejski stół, ale taki na wypasie - dziczyzna, jakieś swojskie wędzonki, wędzone sery, smalec z wiejskim chlebem (nie zdziw się jak zejdzie pierwszy bo teraz dobry smalec to rarytas), można się bawić, ale nie wiem czy nie lepiej kupić instaxa i niech goście sami sobie robią pamiątkowe zdjęcia :) jeśli chodzi o wódkę to ta proporcja się zmieniała bo rzeczywiście teraz więcej osób
  • Odpowiedz