Wpis z mikrobloga

#danielmagical podsumowując menela:
- Jaśka nie ma, bo ,,Jasiek nie chce streamować i zakończył działalność"
- Menel przeszedł przemianę, i od teraz jest inny.
- ,,Tera to ja jestem włodarzem".
Stream polega na tym, że Mario opowiada jaki to nie jest zajebisty, i teraz to on ma kontrolę, władca świata, pan stworzenia.

Nieźle mu tam Ci nowi włodarze musieli nawkręcać i nawłazić do dupy. Czyli mamy teraz u sterów barana, który będzie pieścił menela po jajcach XD

Teraz mamy erę lizodupców. Z dwojga złego Kongo wychodzi na najlepszych włodarzy prowadzących streamy od 2023-2024 - oni traktowali to jak należy - czyli jak kabaret, cisnęli bekę z meneli, i jakiejś jajca chociaż były. Mela też potrafił się odpalić kiedy trzeba było - też niby było lizanie Maria po jajcach, ale nie do takiego #!$%@? stopnia. #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@Dziennik_Raszejski: rzadko się odpalałem, brak psychy irl, też nie chciałem oglądać z sobą shotow Chyba, że podpilem się u Mariusza XD. To wtedy #!$%@?. Ogólnie wszystko było zajebiście, no może prawie. Chłopacy tam ogarniali zdalnie całą robotę. Nawet ograniczenia rzucali na Mariusza, ale #!$%@? to zdziała. Ogólnie ciężko jest trzymać ich na smyczy nie wchodząc im w dupę. Tam żadne kary nie działały xD, a tortury to była przesada. PS.(Był
  • Odpowiedz
@Czolowy_zawodnik:
No nie dziwię się, sam bym nie chciał oglądać shotów ze swoich udziałem. Ale kilka akcji z Tobą było - styropian, lalki, UPS, motyw z umową najmu przez Jacentego, #!$%@? Jacy albo Mariusza przez mikro. Było to głupie jak ja #!$%@?, ale w kabaretowym klimacie całego uniwersum XD

Prawda jest taka, że robaki potrzebowały jeszcze dłuższej przerwy, i praktycznie zerowego kontaktu z widzami/wysyłającymi paczki, żeby zaliczyć jeszcze jakiś mentalny
  • Odpowiedz