Wpis z mikrobloga

i cyk plusik zabrany, do czarnej dodany, prawie się dałem nabrać na trolla ( ͡º ͜ʖ͡º)


oczywiście plusiki wpadły, a kłamstwo po cichu kolejny raz przepchnięte pod stołem, żałosne


@hikashi: jak mi strasznie wszystko-jedno ¯\(ツ)/¯
Komentuję to na co mam ochotę i jak mam ochotę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Komentuję to na co mam ochotę i jak mam ochotę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@xfin: czyli powielanie tego farmazona jeszcze za darmo robisz... "wyrazy spuczucia" xD
  • Odpowiedz
czyli powielanie tego farmazona jeszcze za darmo robisz... "wyrazy spuczucia" xD


@hikashi: Tak wiem - konfa i pis nie mogą przecież na siebie patrzeć, a jakąkolwiek współpracę to ja sobie uroiłem XDDD

A Ty nie miałeś mieć mnie na czarnej może? Widać to lubisz i aż tak Ci się nie spieszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
xfin - >czyli powielanie tego farmazona jeszcze za darmo robisz... "wyrazy spuczucia"...

źródło: GGKcweyWcAAqhJx

Pobierz
  • Odpowiedz
@xfin: no mam na czarnej, ale jak już gdzieś się udzielę to badam post raz po raz, poza tym mnie ciekawiło czy się odsłonisz jako troll i to się właśnie dzieje xD
Oszukuj się dalej, fakty są troszkę inne:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-05-08/niespodziewana-koalicja-ko-z-pis-pojawily-sie-oskarzenia-o-zdradzie/

W samorządowych od zawsze szedł każdy z każdym, ale tylko trolle jak ty szukają w tym sensacji. Twój POPiS nie zakładał wyżej współpracy, po czym po wyborach znienacka to zrobili
  • Odpowiedz
@enforcer: europejskim zakamuflowanym „żydom” się pod dupa zaczyna po prostu palić i tyle.

Być Żydem lub popierać Izrael, w europie zaczyna być wstyd, a takie osoby są źle kojarzone przez ludzi przeglądających internety.
  • Odpowiedz