Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blablalbla: No to jest to samo jakby startowała Rosja i normalne, że nikt nie chce układać się ze zbrodniarzami. Jest wielkie halo o Rosję na Eurowizji i innych konkursach więc to samo powinno spotkać Izrael. Afery by nie było gdyby się odcięła od swojego rządu.
  • Odpowiedz
gdyby się odcięła od swojego rządu.


@djtartini1: Ha, już to widzę jak to robi. Dostała piosenkę od rządu i musieli ją jeszcze dwa razy poprawiać, bo była odrzucana za upolitycznienie. Zapowiada też służbę w armii po powrocie - co się nacieszy zabijając dzieci i wolontariuszy to jej : )
  • Odpowiedz
  • 1
@djtartini1: żeby porównywać Izrael do Rosji to trzeba mieć gwoździa w mózgu. "Zbrodniarzami" są tylko dla idiotów łykających antyizraelską propagandę, od lat uprzedzonych z dupy do żydów. W dupie macie palestyne, nie róbcie z ludzi idiotów, wiadomo o co wam chodzi.

no i mi osobiście nie przeszkadzałby i udział Rosji ¯\(ツ)/¯ ale tu bojkot można zrozumieć, Izrael to bardziej lvl Ukrainy a nie Rosji pod względem moralnym w tych wojnach.
  • Odpowiedz
żeby porównywać Izrael do Rosji to trzeba mieć gwoździa w mózgu


@blablalbla: xDD Sprawdź sobie ilu obywateli Izraela jest pochodzenia rosyjskiego- od lat 90. ich wojsko i służby są opanowane przez mniejszość rosyjską i tak się też zachowują.
  • Odpowiedz
@blablalbla: Nie powiedziałbym ,że mam w dupie Palestynę, ale fakt, dzieje się to daleko od nas więc "nie interesuje" mnie ta wojna.
ALE bombardowanie cywilów, szpitali, 0 chęć do rozejmu (ostatni palestyna chyba zaproponowała w Kairze gdzie delegacja izraele nawet się nie pojawiła) wskazuje poprostu na chęć wytępienia palestyńczyków więc tak, trzeba #!$%@?ć izrael :)
  • Odpowiedz
  • 0
@quescik1: Zadziwia mnie że trzeba ludziom tłumaczyć jak to tam działa, hamas sam sobie robi żywe tarcze ze swoich obywateli, chowa sie po szpitalach czy innych miejscach, a ci 'zwykli' ludzie też ich wspierają. #!$%@?ć Hamas i całą Palestynę. Jakbyś miał za sąsiadów kogoś kto ci w każdej chwili może wbic na chatę ucinać na żywca łeb tępym nożykiem to chyba byś zrobił wszystko żeby sie takiego sąsiada pozbyć. Tak samo
  • Odpowiedz