Wpis z mikrobloga

Ja sobie dzisiaj tak pomyślałem, że jakbym miał cały sprzęt gotowy do włodarzowania i zobaczyłbym ten wczorajszy i dzisiejszy stream, to bym jednak zrezygnował z tej funkcji i rozpakował sprzęt. Poważnie. Chcę przez to powiedzieć, że przez taką głupią niecierpliwość mogliście zrazić potencjalnych sponsorów/włodarzy do późniejszego działania. Zamiast odczekać, oglądnąć sobie w spokoju euro 24, to ktoś wymiękł po 2 tygodniach, podpiął stream i dostał najgorsze gówno raszejskie XD

#danielmagical #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
@harry_porter: święte slowa, plus jeszcze collabo z wasickim xD jeden clown zepsul raszeiska rehabilitacje... Content rozpieprzony... Smialiscie sie z Kongo ze stream byl slaby, ale zaplecze kongo to pare kamer, pielgrzym raszejski @Czolowy_zawodnik ktory ogarnial meline jak trzeba bylo etc, a teraz stream z komorki xDDD bo dzieciak z Olkusza nie wytrzymal bez meneli xD ktos dobrze napisal na discordzie ze to menelski cuckold xD i takim przydomkiem powinien
  • Odpowiedz
@harry_porter: ups #!$%@?, monitora nie oddam bo jest fajny i pasuje do mojego drugiego, jedna nv sprzedałem, druga leży na biurku i też bd na sprzedaz, c930 leży na biurku.
W #!$%@? mam XDD odkąd wyszedłem z tych discordow. Spokój w koncu, a co miałem zrobić to zrobiłem. Zabrałem obecny sprzęt tylko dlatego, żeby żaden nowy włodarz, który tam wejdzie nie miał gotowego sprzętu do streamingu. My mieliśmy sponsora który
  • Odpowiedz