Wpis z mikrobloga

Bracia spod świętego tagu #przegryw niektórzy zwą mnie oskim albo odrzucają mnie przez zwykłego farta życiowego w postaci, że się całowałem, przytulałem z dziewczyną i trzymałem za rękę. Teraz wyjawię wam prawdę kim jestem i przedstawię wam się. Ja to: Gość który śledzi tag przegryw od 6 lat, gość który miał 2 razy bordo, gość z licznymi problemami życiowymi, wadami genetycznymi i autyzmem. Jeśli wam mało zobaczcie moje wczorajsze #pokazmorde a następnie wyszukajcie @Saber9321 oraz @SquarexLoserLover to moje dwa konta usunięte gdzie miałem na nich bordo i strzelałem z nich posty o swoim przegrywie jak rambo z karabinu maszynowego pozdro bracia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikroprocesor: Z przegrywu w skrajnych przypadkach taki jak mój prawdopodobnie nie da się wyjść (autyzm, 6 letnia depresja, wady genetyczne, niskorosłość, bieda) na poprzednich kontach byłem znany i lubiany nawet uznawali mnie tu ludzie co nie zdarza mi się w rzeczywistości, gdyż no mam słabą reputację w mieście i tylko jednego przyjaciela... Nawet jestem zawodem dla mojej rodziny, ale mam osoby dla których warto żyć: wujkowie, babcia, chrzestna, mama, tata, brat,
  • Odpowiedz