Wpis z mikrobloga

@MakaronowyStwor: jak na majówkę w lidlu było 12 piw w puszkach za połowę ceny, pojedynczy kupon na konto to się obkupiłem w perły miodowe (czasem je normalnie piję), po 1.80 puszka, z tym, że tam cały cztropak liczył się jako jeden przedmiot, więc do końca roku mi wystarczy.
  • Odpowiedz
jak na majówkę w lidlu było 12 piw w puszkach za połowę ceny


@kiciek: #!$%@?ć lidla za tę promocję. Wrzucili głównie tanie piwa, zarówno w tej promocji, jak i butelkowej za jakiś czas. Lepszych browarów bylo tyle co kot napłakał, ale oczywiście dzień przed i dzień po promocji półki już zaopatrzone. Tylko na promo zdjęli.
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: objeździłem 4 lidle, żeby znaleźć taki w którym było najwięcej czteropaków. Ruszyłem się późno tamtego dnia i z rozmów z pracownikami wnioskuję raczej, że mieli stany normalne. Czyli na codzień na te piwa jest mały popyt i dlatego stan wydaje się ok.
  • Odpowiedz
@kiciek: tylko tam nawet nie było etykiet na część tych piw, które normalnie są dostępne. Nie wiem, może moje 2 Lidle to takie cebulaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale słabe to było.
Ostatecznie fakty są takie, że kilka lat temu na spokojnie szło się obkupić w craftowe piwka na promocji, a teraz to graniczy z cudem :/
A Tobie gratuluję łowów :)
  • Odpowiedz