Uważam po dziś ze Nowciax sabotuje Beznadziejnie odpowiadał na pytania a głupi przecież taki nie jest. Zebrał jedyny dwa czarne balony Jako fotograf doskonale wie jak ustawiać ludzi itd a nie robił za dużo. Potem gdy miał wsadzone dodatkowe wkłady to zamiast latać i szukać ludzi to stał sam bez sensu i przed kamerą sobie gadał W 1 odcinku też namącił trochę z wyrzuceniem OjWojtka Szuka sobie chyba najwięcej ze wszystkich sojuszników #sabotazysta #friz #rezi
@MrBeast: mnie śmierdzi AJ. Na balonach niby tak dyrygował tu łap to tu wychodź ale jednak kogoś tam namawiał żeby łapać czarne. Na pytaniach też udzielał głupich odpowiedzi no gdzie k---a karate z Chin xD Na zdjęciach też najpierw to prześwietlenie wkładów, później jakiś palec w obiektywie, układanie ludzi przez długi czas.
@Kamilek2323 on mi nie pasuje przez 1 konkurencje z paintballem, jedyny walczył o wszystko, do samego końca, podchodził aż tam do auta ze Rezi mówił że jest chory. Nawet kaczkę bez opakowania przyniósł. Z aparatem w ogóle się nie dziwie bo podobnie bym pewnie miał jakbym nie był jakimś influ. Nigdy nie miałem w ręku instaxa. Z balonami tak naprawdę to pilnował tylko czasu.
@Lapidarny: kurde no dalej bym się nad nim zastanawiał ale dzisiejsze zadanie w kółkami i krzyżykiem ułożył na starcie od razu dobrze. Chyba że chciał ukryć się na starcie bo wiedział że dalej i tak po nim pozmieniają. Sprawdziłem i ułożył dobrze dwie pierwsze linijki :D
Wysłałem zapytanie do firmy Dr. Gerard po tym jak zobaczyłem znalezisko na głównej w związku ze zmianą składu pryncypałek. Dostałem odpowiedź od firmy, zamieszczam z kronikarskiego obowiązku:
Beznadziejnie odpowiadał na pytania a głupi przecież taki nie jest.
Zebrał jedyny dwa czarne balony
Jako fotograf doskonale wie jak ustawiać ludzi itd a nie robił za dużo.
Potem gdy miał wsadzone dodatkowe wkłady to zamiast latać i szukać ludzi to stał sam bez sensu i przed kamerą sobie gadał
W 1 odcinku też namącił trochę z wyrzuceniem OjWojtka
Szuka sobie chyba najwięcej ze wszystkich sojuszników
#sabotazysta #friz #rezi
Z aparatem w ogóle się nie dziwie bo podobnie bym pewnie miał jakbym nie był jakimś influ. Nigdy nie miałem w ręku instaxa. Z balonami tak naprawdę to pilnował tylko czasu.