Wpis z mikrobloga

  • 1
@Goatifi: granice spalonego wyznacza najdalsza część ciała, którą zawodnik może strzelić bramkę, dotyczy ta zasada i napastnika na pozycji spalonej i ostatniego obrońcy wyznaczającego linię. ALBO (tutaj mnie) poprawcie tylko obrońcy, ale wątpie że napastnik mający dłoń za linią nie jest na spalonym
  • Odpowiedz
granice spalonego wyznacza najdalsza część ciała, którą zawodnik może strzelić bramkę, dotyczy ta zasada i napastnika na pozycji spalonej i ostatniego obrońcy wyznaczającego linię. ALBO (tutaj mnie) poprawcie tylko obrońcy, ale wątpie że napastnik mający dłoń za linią jest na spalonym


@Bartek5435: @Goatifi Dokładnie. W tym przypadku jest to jak widać stopa obrońcy bo o piłkę w tej sytuacji walczył nie będący - wg tej grafiki - na spalonym Mazraoui.
  • Odpowiedz
@Bartek5435: byłem w tym meczu lekko za Bayernem, ale dopiero gdyby Marciniak uznał tego gola z ewidętnego spalonego to powinna być afera, a teraz to władzy Monachium się kompromitują bo decyzja była słuszna. Afera z dupy i przez takie coś Marciniakowi tylko reputację nadszarpną.
  • Odpowiedz