Wpis z mikrobloga

@marv0oo: Teraz posłuchaj go w Sejmie czy w wywiadzie ostatnim:

2.30 choćby, jak mówi "przecież", potem choćby słowo "dziwnie". Też pijany czy jednak jakaś wada wymowy? xD

Ciebie też OPie zapraszam do zapoznania się @Wynoszony
Wink - @marv0oo: Teraz posłuchaj go w Sejmie czy w wywiadzie ostatnim:

2.30 choćby, ...
  • Odpowiedz
@Wink: No faktycznie, gada jakby miał wadę wymowy. Ja nawet bym uwierzył, że nie był pod wpływem, ale on się debilnie tłumaczy
-Jakie on badania przeszedł? Test alkomatem wykonany przez jego podwładnych? XD
-Że on przecieżby nie mógł pójść pijany i przemawiać xD tak, Ludwik Dorn przyszedł nayebany do sejmu, że aż od niego waliło alko xD

Jakby się normalnie przyznał, że ma wadę wymowy to by tematu nie było.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Przecież Kowalski i Kaleta byli na komendzie gdzie odbyło się badanie i po sprawdzeniu wyszło, że Kierwiński mówił prawdę i poddał się badaniu. Wyszło 0,0
  • Odpowiedz
  • 0
@Wink @zjadlbym_kebaba @Nobody32 Serio wierzycie że nie był pijany? No to trzeba być łatwowiernym, byle gówno policjant załatwi sobie 0.0 dmuchanego, a minister to sobie załatwi co chce. W jakim wy świecie żyjecie? xD
A komendant miał papierek że to głośnik, a nie wyrzutnia rakiet, i tak było, no tak :)

Serio zapytajcie policjanta jakiegoś co on myśli że się stało, bo wiara że KO nie robi wałków i
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Ale tu nie chodzi o to, że jest z KO, #!$%@? mam na KO, jestem wyborcą Razemków od co najmniej 5 lat xD

Kwestia jest tego, że po zapoznaniu się z tym jak typ mówi (a przy wyrazach jak "dobrze", "przecież", "dziwnie" itp. brzmi jak nawalony, często też skraca różne słowa czy ma problem z ich wypowiedzeniem, tutaj patrz to co podesłałem wyżej czy przemówienia w Sejmie lub inne
  • Odpowiedz
-Jakie on badania przeszedł? Test alkomatem wykonany przez jego podwładnych? XD


@marv0oo: badanie krwi w szpitalu. Tak szczerze mówiąc, to jaki dowód by cie satysfakcjonował? W sensie, czy dopuszczasz JAKIKOLWIEK argument? Czy jednak klapki na oczy i plujemy?
  • Odpowiedz
No to trzeba być łatwowiernym, byle gówno policjant załatwi sobie 0.0 dmuchanego, a minister to sobie załatwi co chce. W jakim wy świecie żyjecie? xD


@Wynoszony: w jakim świecie ty żyjesz? Myślisz, że od ręki znajdziesz dwa krawężniki które w oczywistej medialnej sprawie się podłożą? Masz już nawet pisowską kontrolę która potwierdza i istnienie funkcjonariuszy, i badanie, i protokół. Jak na razie jest masa dowodów, że nie był #!$%@? i
  • Odpowiedz
badanie krwi w szpitalu.


@Gluptaki: jak miał te badania to luz, tyle mi wystarczy. Myślałem miał tylko test alkomatem.

Czy jednak klapki na oczy i plujemy?

Klapki na oczach bo co? Bo jestem świadom tego, że w tym kraju Kierwiński ma na tyle mocy sprawczej, by mógł sobie taki nic nie warty
  • Odpowiedz