Wpis z mikrobloga

6 marca 1981 roku 31-letnia Marianne Bachmeier w sali sądu rejonowego w Lubece wystrzeliła z pistoletu Beretta M1934 osiem kul w kierunku oskarżonego - 35-letniego pracownika ubojni, Klausa Grabowskiego. Ten zamordował jej 7-letnią córkę, Annę. Została skazana na 6 lat więzienia, które opuściła po 3 latach. #ciekawostki
Itslilianka - 6 marca 1981 roku 31-letnia Marianne Bachmeier w sali sądu rejonowego w...
  • 35
  • Odpowiedz
Psa który zagryzie dziecko też będziesz trzymał w więzieniu 10 lat czy to uspisz?


@Itslilianka: Ja wiem co bym zrobił. Ale co robią fundacje psiarzy?

Adopcja trudnych zwierzaków - xD
  • Odpowiedz
  • 228
@xfin xD uważam że skoro usypia się istotę która kieruje się instynktem i jest zagrożenie dla ludzi to powinno się usypiać też człowieka, który mimo bycia inteligentnym stworzeniem, nie potrafi nad sobą panować.
  • Odpowiedz
@Itslilianka:

While Bachmeier was held in custody, many sent messages of support, gifts, and flowers to indicate their understanding of her conduct.[3] Nonetheless, some still believed that a constitutional state should not condone vigilante justice.[21] In addition, after Stern published her life story, and details about how she allowed her first two children to be adopted by loving families, public opinion shifted as she no longer appeared to fit the
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Kilka lat temu o tym czytałem dosyć dokładniej, to jest jakaś inscenizacja, choć sam na początku byłem pewny, że to prawdziwe, bo reakcje są mocno naturalne. Do tego był gdzieś wywiad z tą matką, są zdjęcia i wygląda całkowicie inaczej. Nie mam teraz czasu by szukać źródeł, potem jak będę miał chwilę to coś poszukam, ale tam wiadomości były po niemiecku, a średnio znam ten język, więc nie jest
  • Odpowiedz
@Itslilianka:
- Babka nie była taką super mamą jak ją media kreowały
- Gwałciciel mimo że wcześniej miał sprawy o molestowanie nieletnich to ciągle dostawał pozwolenia na zażywanie hormonów bo mu libido siadało xD
  • Odpowiedz