Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Bardzo możliwe że jest to wstęp do zamiany przedszkola, czyżby rodzice Tharong przestaną płacić i teraz jest kolej beja.Pretensje że przedszkolanki rozwijają jego własne (niby) dziecko,ruchowo,motorycznie. Zakłamany krętacz bez odrobiny honoru,normalnie wstyd mi za niego.Wstyd że to coś jest Polakiem,fajnie wyrabia opinię o rodakach w Kraju 3 Świata.Brudny,przepocony, zarośnięty, snujący się na 15 letnim skuterku bez hamulców,bez pomysłu na normalne,godne dalsze życie.Teraz to już mu i dziecko przeszkadza,no racja drugi raz nie wyciągnie na paszport ,Pani Grażynka już nie da a i rodzą się pytania,kiedy paszport?,czemu nadal wali w pampersa?,kiedy odwiedzi dentystę?.Kontent z dzieckiem na wyczerpaniu ,temu zaczyna przeszkadzać. Błazen nigdy się nie ogarnie. Klaun będzie nadal występował w tym cyrku,bo Gawiedź klaszcze i płaci donejtami.
teodot-bal - #raportzpanstwasrodka Bardzo możliwe że jest to wstęp do zamiany przedsz...

źródło: Screenshot_20240509-131832

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
rodzice Tharong przestaną płacić


@teodot-bal: według Twaroga to Bej Kiszonkowy płaci, ale zgaduję że po prostu Ropuch jej naściemniał i uwierzyła (podobnie jak z butami, że w sklepie nie ma i nie da się z tym nic zrobić). Jeszcze jest opcja, że wyłudził kasę od cichych sponsorek
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Dokładnie kontent Junq na wykończeniu! Ale i tak już kto inni pierze, robi lunche, myje pudełka Junku, także już tym Gapa nie jest urobiona po pachy! Mnie ciekawi, czy Klapson już odbył rozmowę (rychło w czas), z partnerem Tharong, bo bardzo był ciekawy, z kim jego dziecko przebywa co 2 tydzień.. Hmmm.. 🤔
  • Odpowiedz
  • 5
@Vendigoo: Odważnym bohaterem to on nigdy nie był,żadnej rozmowy z partnerem Tharong nie będzie, gdyż czerwonolicy normalnie się obsral.Istnieje też taka możliwość że po tej rozmowie wróci podobny do pandy.
  • Odpowiedz
@Vendigoo na lajwie odpowiedział na to pytanie, chce się z nim spotkać ale nie żeby dać mu w mordę bo mu przeszło ale chciałby wiedzieć z kim jego córka spędza czas. Tharong była chyba przeciwna temu. Mo

Sprawdź video, gdzieś tam jest rozdział o nowym partnerze
Chilli_Heatwave - @Vendigoo na lajwie odpowiedział na to pytanie, chce się z nim spot...
  • Odpowiedz
Tak jeszcze swoją drogą, to siostrzenica jest chyba rok starsza do Cukrowej, ale od wielu lat nie robi w pieluchy, zna 3 języki (ojczysty, angielski i chiński), gra na pianinie, myśli już o własnym budynku i jest w topce osób w szkole. Jak się patrzy na DżunQ, której jedyną przyszłością to może być praca w barze albo zaciążenie w wieku 13 lat z cukrowym tatuśkiem z Niemiec, bo Bej Kiszonkowy nie załatwi
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Też w 100% takie miałem wrażenie jak jeszcze czasami zaglądałem na jego gnioty. Jednak doszedłem do wniosku, że oni nam specjalnie wielkiego wstydu nie przynoszą bo:
1. Tam nie bez przyczyny nie pojawił się nigdy nikt normalny w tym odklejonym towarzystwie.
2. W ich otoczeniu jak pojawił się zidentyfikowany, poszukiwany listem gończym PDF to zareagowali tak mocno tylko ze względów PRowych, bo w tym kraju w otoczeniu innych tzw. ekspatów,
  • Odpowiedz
  • 4
@adik75: Zgadzam się z tobą w 100%>brak ekstradycji,biedny kraj ludzie żyją za dosłownie miskę ryżu,większe miasta pod turystę,na wioskach bieda smród i ubóstwo.Bardzo łatwo o uzyskanie rocznej wizy,masz 500 dolka dostajesz.Traktowanie 15 letnich dziewczynek jako towar .
  • Odpowiedz