Wpis z mikrobloga

Dla tych co nie mieli okazji sledzic jak pieknie WulkanizatorKondomowPelnych zostal dzisiaj podany na patelni jak serbski schab (taki zwykly, tylko tak nazwany) to przygotowalem krotkie podsumowanie:

1. Pod filmem Olgierdano pojawia sie wzmianka, ze zostal wywachany i ze ma na imie Stasiek i jest emerytowanym strazakiem, do tego NOTABENE alkusem.
2. Wrzucam screenshot komentarza tutaj, Stasiu sie odpala i zaczyna obrazac, wyzywac mnie od pijakow i ze nie mam prawa jazdy oraz ze skonczylem zawodowke.
3. Proponuje Stasiowi uklad, wykladamy po 20k i idziemy do notariusza wylozyc karty na stol - Stasiu milczy.
4. Wrzucam screenshot z mojej uczelni z potwierdzeniem mojej edukacji.
5. Stasiu dalej twierdzi ze skonczylem zawodowke i ze to co pisze Olgierdano na spolecznosci to farmazony.
6. Powtarzam 10+ razy propozycje, wykladamy po 20k i sprawdzamy rzeczywistosc - ja jestem pewien swojego wyksztalcenia i moge to udowodnic w kazdej chwili.
7. Stasiu robi fikolki, piszac ze nie mam honoru i nie jestem godzien konfrontacji z nim (XD).
8. Przycisniety przez reszte Mireczkow, mowi, ze podbija stawke do 200k myslac, ze ja sie wydygam (XD).
9. Ja mowie kolejny raz "Sprawdzam", proponuje zebysmy przygotowali zaswiadczenie z banku ze mamy takie srodki na koncie i niech wskaze dowolnego notariusza w Polsce i mozemy to robic.
10. Wulkanizator sie odpala i mowi innym zeby sprawdzili swoje matki itd (tzw. psycha sitting) i robi kolejne fikolki aby tylko nie doszlo do konfrontacji, pytanie czemu? Mowi, ze ja pracuje w biedronce i skonczylem zawodowke - ja kolejny raz mowie sprawdzam :D

Kurtyna opada: Czy jakby ktos zarzucil Wam, ze jestescie (tutaj wstaw 3 dosc charakterystyczne cechy) i proponuje Wam 20k zeby to zweryfikowac, a Wy jestescie pewni, ze zadna z tych 3 rzeczy Was nie dotyczy, to czy zgodzilibyscie sie na to?

Stasiu twierdzi, ze nie jestem magistrem prawa, za 20k w kazdej chwili moge sie udac do dowolnego notariusza w Polsce i to udowodnic, bo wiem, jaka jest prawda i chetnie przytule 20k za nic + wrzuce relacje na wykop XD

Takze drodzy tagowicze, z prawdopodobienstwem graniczacym z pewnoscia (patrz wulkanizator, notabene tego nauczylem sie na prawie, znaczy sie w zawodowce) mozna stwierdzic, ze teza zawarta w komentarzu pod filmem Olgierdano moze byc trafna.

No narazie lochudry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kononowicz #patostreamy
  • 25
  • Odpowiedz
@PZt37: Pro bono to zrobilem, koles mnie denerwowal od dawna swoja "maniera" i zgrywal kozaka na kazdym kroku. Pojawila sie okazja wyprostowac peta no i to zrobilem.

Tak samo jak na poczatku szybko wyjasnilem Zielona (ktora pisala ze jest radca prawnym zajmujacym sie prawem karnym od 16 lat, a radcowie zostali dopuszczeni do spraw karnych relatywnie niedawno, wiec kazdy kto siedzi w prawie to wie) - po tym szybko zgasla i
  • Odpowiedz
@PZt37: kiedyś @Head_Shoulders zrobił w #!$%@? dobrą i wymagającą czasu robotę w kwestii bobolskiej. Mijał miesiąc za miesiącem, menelisko do niczego nie chciało się przyznać, a z niego samego śmiali się, że marnował czas na darmo. Później się okazało, że to co zrobił było naprawdę konkretnym strzałem. Takie jakieś mam deja vu chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gagarin_kosmonauta: jak to Barnej mowi, widze Stary dobry nick. Pozdro!

Bylo tak jak mowisz, ale prawda predzej czy pozniej wyjdzie na jaw. A ze w przypadku bobolakow ta prawda zazwyczaj polega na tym, ze sa to osoby z marginesu spolecznego, to juz inna kwestia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Head_Shoulders Najlepsze, że teraz Mariola gadała, że "kończy adwokaturę" i będzie adwokatem, gdzie wcześniej była rzekomo radcą, a przecież mając jedną z tych aplikacji nie trzeba kończyć drugiej, tylko po prostu zdobyć wpis na listę w Izbie albo Radzie xD
  • Odpowiedz