Wpis z mikrobloga

Pracuję przy ploterze cnc, gdzie piankę kauczukową kładzie się na drewnianej płycie i z niego się wycina różne elementy. Owa płyta się zużywa i pył z niej leci wszędzie, ponad pół roku już tak pracuję i nie wiem czy może mieć to zły wpływ na moje płuca. Co sądzicie mireczki?

#praca #bezpieczenstwowprzemysle #bhp
  • 14
  • Odpowiedz
@wuzeta: A nie masz podłączonego odkurzacza stojącego? Oczywiście całkowicie pyłu to nie wyeliminuje, ale trochę pomoże. Tak czy siak maskę trzeba zakładać. Przynajmniej maskę ffp2.
  • Odpowiedz
@wuzeta: pewnie za mało wody pijesz xD

#!$%@? nie rób z siebie smiecia, miej ty godność i się tym zajmij i od strony najpierw rozmowy z januszem po dobroci i lekarza, a jak nic nie wskórasz, to PIP
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: właśnie cały czas pije bo sucho X D, będę szedł do lekarza i raczej i tak zrezygnuje z tej roboty, zaczyna mnie tu wszystko #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@wuzeta: to raczej Cię wyśmieje, kup sobie lepszą maskę z filtrem na pył i tyle. Każdy doradza żeby zgłosić do pip, ale nikt nie ma jaj żeby to zrobić, nic nie uwalczysz, zmień pracę
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyk_dwujeczka: przeglądam ogłoszenia, gadałem z chłopem co poprzednio robił na tej maszynie, ponad rok, nic mu się nie działo ale nie dziwi mi się że coś odczuwam że jest nie tak
  • Odpowiedz