Wpis z mikrobloga

  • 0
@otualw na boga, mirku.

@WinterLinn migrena ogolnie to nie jest tylko ból głowy -jednym z symptomów może być intensywny ból głowy. Są też aury migrenowe bez bólu głowy btw (coś co ja mam) ale dające ci #!$%@? na nastepne 1-2 dni - czyli migrena oczna.

No robisz czynność X i nagle z dupy czujesz ze cos jest nie tak, patrzysz i czujesz, że obraz ci srednio się składa w całość,
niesepomoc - @otualw na boga, mirku. 

 @WinterLinn  migrena ogolnie to nie jest tylk...
  • Odpowiedz
@niesepomoc: no #!$%@? fest. Ja tak nie mam ale mam tak dziwnie ze boli mnie jak klaster, za okiem jak sobie pomedytuje to czuje ten jeden #!$%@? neuron ktory robi brrrrt xD ale trwa tak długo jak migrena czyli np 2 dni. Kiedyś jak porządnie suplementowałem lecytyne to nie miałem migren bardzo długo
  • Odpowiedz
  • 1
@WinterLinn: ja miewalam ataki aury 1-2 w miesiacu swojego czasu, az nie odkrylam co w mojej diecie powoduje ataki - i tak ograniczyłam ataki aury do 1-2x na rok i przezylam tez w sumie rok bez ataku.

W skrócie #!$%@?ć aspartam, #!$%@?ć glutaminan, #!$%@?ć przetworzone żarcie, #!$%@?ć węgle proste i nadwyżkę węgli i unikać chodzenia na głodniaka. A co do lecytyny to też jajka są spoko, jak nie chcesz sie
  • Odpowiedz
@niesepomoc: ja odkad pamiętam takie migreny na tle nerwowym i nie tylko co tydzien w srode lub na weekend i 3 dni lezenia w jednej pozycji bo instant rzyganie :D nie dalo sie nigdzie pojechać bo jak sie ucieszylem to zjazd. 4 tygodnie lacznie bylem w jakichś klinikach zeby skumali o co chodzi i podobno jakies tabletki mi pomogły chociaz mi sie wydaje ze minelo z wiekiem po prostu. Teraz
  • Odpowiedz