Wpis z mikrobloga

#hotelparadise wytłumaczcie mi, jakim cudem Ada ma jakiekolwiek punkty w ankietach dotyczących ulubionych uczestników XD już #!$%@?ąc od tego, że moto moto jest quasi człowiekiem i że Ada może mieć syndrom sztokholmski (moim zdaniem po prostu kocha chorobliwa zazdrość i bycie w centrum uwagi). Ona jest po prostu tak cukierkowa i głupiutka, że aż nie mogę xD myślałam że wypokom potrzeba więcej żeby wzbudzić sympatię a nie just pick me ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
@rekinado: może działa kontekst? W sensie na tle Judaszycy i Płaczki to ona nawet wypada korzystnie mimo braków intelektualnych. To poczciwe dziewczę raczej jest, tylko mało lotne... Tak to może wyglądać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Null84 no okej, ale still, Płaczka i Judaszyca robią jakiś tam content są mega fałszywe, ale patrzenie na to jak cyganka nieudolnie sabotuje Judaszyce jest bardzo fajne + Judaszycy czasami żarcik siądzie XD
  • Odpowiedz
@Null84: prawda jest tez taka, że ludzie patrzą na Adę przez pryzmat jej smutnego życia i samotności. Wyobrażasz sobie Judaszyce mowiącą ze rzygac jej się chce na widok którejś z dziewczyn a wchodzący nowy uczestnik jest ujem? Przeciez tutaj do dzisiaj byłaby wykopkowa krucjata. Judaszycy by się nie wybaczyło, a ze to nieszczesliwa Ada, to w sumie przeciez nic się nie stało.
  • Odpowiedz
  • 2
@Null84 no właśnie ona nawet nie jest poczciwa, bo jak były momenty (krótkie) w których moto moto nie zachowywał się jak neandertalczyk to sama chodziła i mu wmawiała, że jakiś facet do niej podszedł, że mówił, że do niej podejdzie na RR itp. (Chyba Janek) xD wymyśliła to wszystko tylko po to żeby ten cep wpadł w szał XD
  • Odpowiedz
@rekinado: to pytanie już kiedyś padło i potem znowu padło i pada dalej jak widać bo jak każdy z hotelarzy ma swoich zwolennników i przeciwników¯\(ツ)/¯ ja tam ją lubię. Szkoda mi jej ze miała takie spaprane życie ale fajnie ze nie jest zgorzkniałą babą jak judaszyca tylko przeważnie jest uśmiechnięta. Może właśnie ten uśmiech kokietowanie itepe w zestawieniu z urodą powoduje, ze u części osób ma opinie idiotki. A ja właśnie
  • Odpowiedz
@Null84: na tle judaszycy, to i Kaczyński wypada dobrze, nie lubię Ady i prawdopodobnie jest tak jak mówisz, większość ją lubi z braku laku. Nie wiem czy była gorsza uczestniczka niż judaszyca, okropne babsko, które myśli że jest super
  • Odpowiedz
@rekinado:

no okej, ale still, Płaczka i Judaszyca robią jakiś tam content są mega fałszywe, ale patrzenie na to jak cyganka nieudolnie sabotuje Judaszyce jest bardzo fajne + Judaszycy czasami żarcik siądzie XD


Zgadzam się, ale pytanie dotyczy lubianej uczestniczki, a nie robiącej kontent. Stąd głosy na Adę.

@eliza-koper

Wyobrażasz sobie Judaszyce mowiącą ze rzygac jej się chce na widok którejś z dziewczyn


No, Judaszyca w sumie nie musi niczego mówić,
  • Odpowiedz
  • 2
@Wouowina miała spaprane jak większość uczestników takich programów, po to się ich bierze xD dla mnie nie ma znaczenia jej wygląd ani poziom intelektualny - przeszkadza mi właśnie to, że jest pick me i wiele osób lubi taki typ osobowości, ale sądziłam, że nie wykopki xD gdyby takie ankiety były na fb/insta itp no to okej, ale tutaj?!? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Null84: nie mylmy braków w (niestety) podstawowej wiedzy z wrodzonym brakiem lotności. Jako osoba urodzona przed II wojną światową z 1980 r tez miałam mikro wylew przy jej odpowiedziach w teście ale jak wyżej - to jest skutek braków w edukacji a nie tępoty .
  • Odpowiedz
@rekinado: zadajesz pytanie „dlaczego” , dostajesz odpowiedz ( a nawet kilka). No to jak jest, ścieramy się argumentami czy wyrażając opinie odpowiadamy na pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie rób ze mnie Grażyny
  • Odpowiedz
@Wouowina: nie opieram tej oceny tylko na teście - Ada nie wydaje się po prostu kimś, kto ogarnia jakoś specjalnie rzeczywistość, relacje międzyludzkie, konsekwencje własnych działań. To nic złego - jest tyle rodzajów inteligencji, że pewnie jakimiś innymi nadrabia te braki, ale nie nazwałabym jej bystrą. Ma pewnie różne inne zalety - i nie mówię tu o urodzie czy uroku osobistym.
  • Odpowiedz
  • 3
@Wouowina dobra Graża, moge się z tobą ścierać na „argumenty” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Argument 1: „bo miała spaprane życie” miała a mimo to opowiadała jak źle traktowała np. Babcię i jakim strasznym dzieckiem była + jak mamy oceniać pod względem spapranego życia, to ankiety powinien wygrywać moto moto

Argument 2: „bo miała spaprane życie, ale nie jest zgorzkniała baba jak Judaszyca” nie jest bo wybrała sobie łatwiejsza
  • Odpowiedz
@rekinado: zaden argument do mnie nie przemawia na tyle żeby tracić prąd na przydługie odpowiedzi szczególnie, że walli od Ciebie trollem a nawet śledziem. Ale doceniam zaangażowanie w #!$%@? się tam gdzie nie ma do czego. Ps:nadal lubię Adę you have failed.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wouowina xDDDD przecież to ty chciałaś toczyć wojnę na argumenty ja tylko napisałam, że sądziłam że grono sympatyków Ady bardziej pasuje do fb niż do wykopu A TYM BARDZIEJ nie chciałam przekonywać do niczego innych a tym bardziej ciebie xD
  • Odpowiedz
@Wouowina: Przykładem sporadycznej lotności Ady jest tekst po teście wiedzy - "Nie znałam osobiście Mickiewicza i nie wiem co On tam pisał" Czy jakoś tak.Mnie się to podobało:)
  • Odpowiedz